Charlotte Flair o tym, że Vince McMahon daje jej to co chce, Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Terry’ego Funka

» SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair wzięła udział w podcaście The Masked Man. Odniosła się ona do zarzutów mówiących o tym, że Vince McMahon w zasadzie podaje jej wszystko na tacy.

Nie sądzę, żeby ludzie mnie teraz doceniali. Dopiero kiedy coś lub ktoś odejdzie, zdają sobie sprawę z tego, co mają. A kiedy mnie zabraknie, zapiszę się w historii jako najwspanialsza.
Powodem, dla którego nie poniżam innych jest to, że wiem jak to jest być poniżanym każdego dnia. Każdego dnia, ktoś chce odebrać mi sukces. Oh, to było jej dane. Och, to było jej dane. Jest córką Ric’a Flair’a. Oh, ona jest politykiem. Wszystkie te rzeczy. Nikt nie potrafi zaakceptować faktu, że gdyby moje nazwisko nie brzmiało Flair, to nadal byłabym najlepszym sportowcem w tej firmie.
Ponieważ jestem Flair, to automatycznie myślą, że mogę po prostu wejść do biura Vince’a, bo jestem córką Rica Flaira i powiedzieć ‘To jest to, co chcę dzisiaj zrobić.’ Gdyby tak było, nie sądzisz, że miałabym dłuższy title run niż 8 sekund kilka lat temu na Money In The Bank?
Nie lubię krótkich title runów. Chciałabym móc utrzymać tytuł trochę dłużej. Ale kiedy go stracę, chcę go zdobyć ponownie. Kiedy przegrywam, zamierzam to udowodnić. To jest to, co trzyma mnie w motywacji – stawanie się lepszym, by być tym mistrzem.

» Na początku tego roku Don Muraco ujawnił, że Terry Funk obecnie mieszka w ośrodku dla osób zmagających się z demencją. Później poinformowano, że Funk w ciągu ostatniego roku borykał się z problemami zdrowotnymi, które pogorszyły się od czasu odejścia jego żony Vickie, która zmarła w marcu 2019 roku. John Arezzi przedstawił aktualizację na temat Funka podczas najnowszego podcastu Pro Wrestling Spotlight.

Jest w domu opieki. Rozmawiałem z nim na początku tego roku i ciężko mu było sobie przypomnieć kim jest. Próbowałem nakłonić go do wzięcia udziału w jednym z odcinków podcastu Pro Wrestling Spotlight Live, które robiłem na YouTube. Rozmawiałem z nim, ale po tej rozmowie wiedziałem, że do tego nie dojdzie, ponieważ był w środku rozmowy i mówi: “Czy ja jestem John, kim ty jesteś?” Nie pamiętał zbyt wiele, ale kiedy spotkałem się z Mickiem Foleyem nie tak dawno, kilka tygodni temu tutaj w Nashville, powiedział, że Terry brzmi lepiej. Ma opiekę, której potrzebuje i wygląda na to, że Terry Funk walczy tak jak zawsze to robił do tej pory, po prostu zachowuje przytomność i jest legendą. Życzymy mu jak najlepiej i modlimy się za niego cały czas.