Charlotte Flair najlepszym gościem The Broken Skull Sessions?, Deonna Purrazzo informuje o przejściu koronawirusa, Kofi Kingston wyśmiewa członków RETRIBUTION

» Po niesamowitej karierze w WWE, Hall of Famer “Stone Cold” Steve Austin stworzył program The Broken Skull Sessions, w którym rozmawia z byłymi oraz obecnymi gwiazdami wrestlingu. Steve wyjawił, że jego ulubionym gościem w drugim sezonie była “The Queen” Charlotte Flair:

Najbardziej ekscytujący moment był z WWE Women Charlotte Flair. Przyjechała do Los Angeles, gdzie mieszkam i wypłynęliśmy na wody. Wsiedliśmy do łodzi motorowej/częściowo podwodnej, więc spędziliśmy ze sobą cały dzień. Wiecie Charlotte znam od dziecka, ale nigdy nie spędziłem z nią aż tyle czasu. Zawsze nasze spotkania odbywały się na eventach, tam gdzie kiedyś pracowałem. Tak więc spędzenie z nią całego dnia było spektakularnym przeżyciem. Wszyscy wiemy, jak bardzo utalentowana jest, ale dzień przed przed jej przybyciem musiał pozbyć się pewnej rzeczy. Tak więc dobrze się bawiliśmy i był to prawdopodobnie najbardziej ekscytujący moment drugiego sezonu mojego programu.

ZOBACZ TAKŻE >>> Gwiazdy WWE, które zniknęły zanim zostały zwolnione

» Impact Knockouts Champion Deonna Purrazzo za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawiła, że na początku poprzedniego miesiąca razem z chłopakiem uzyskali pozytywny wynik na obecność COVID-19. Jak wiadomo, Steve Cutler został zwolniony przez WWE po tym, jak do internetu wyciekła informacja dotyczący uzyskania pozytywnego wyniku na obecność wirusa. To rozzłościło prezesa WWE Vince’a McMahona, który postanowił podjąć taką, a nie inną decyzję i zwolnić wrestlera SmackDown.

Na początku stycznia @SteveCutlerWWE i ja uzyskaliśmy pozytywny wynik na obecność COVID-19. Nie mieliśmy żadnych objawów, ale podjęliśmy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Dziękujemy za życzenia, ale jesteśmy zdrowi i mamy się dobrze. Kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się kolejne.

W kwietniu ubiegłego roku Cutler został powołany do głównego rosteru jako członek The Forgotten Sons razem z Jaxsonem Rykerem i Wesleyem Blakem. Niestety grupa została wycofana z WWE TV po kontrowersyjnym wpisie Rykera. Cutlera czeka 90-dniowa przerwa od występów w wrestlingu.

» Dzisiaj były WWE Champion Kofi Kingston udostępnił mem, w którym kpił z RETRIBUTION nadając członkom stajni nowe przydomki. Według doświadczonego wrestlera T-Bar powinien się nazywać Tea Bag, RECKONING – Reckon i Reckless, MACE – Mason. Na poniedziałkowym RAW, Kofi powrócił po kontuzji szczęki, której nabawił się podczas potyczki z jednym z członków wspomnianej frakcji. Na odpowiedź T-Bara nie musieliśmy długo czekać, a brzmi ona następująco:

Jeśli jestem Tea Bag to ty jesteś Coffee. Jesteśmy zaciekłymi rywalami.