Celebracja zwycięstwa Shane’a McMahona na RAW, Summer Rae chwali występy Nattie w WWE, Zapowiedź rewanżu z WrestleManii na RAW

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na dzisiejszym Monday Night RAW odbędzie się celebracja zwycięstwa Shane’a McMahona oraz Drew McIntyre. Były komisarz SmackDown Live pokonał Romana Reignsa na Super ShowDown przy pomocy Drew McIntyre’a, który najpierw wyprowadził swoją akcję kończącą na byłym członku The Shield, a następnie Shane go przypiął.

» Danielle Moinet znana również jako Summer Rae wystąpiła gościnnie w podcaście Ring The Belle, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Natalyą:

“Uwielbiam Nattie. Myślałam, że jestem okropna podczas mojego występu w WWE Total Divas. Ludzie, którzy znają mnie w prawdziwym życiu wiedzą, kim jestem i wiedzą, że nigdy bym nic takiego nie zrobiła. Ale był, to mój pierwszy sezon, w którym musiałam zrobić coś wyjątkowego. To była świetna okazja na zaprezentowanie się całemu światu. Pamiętam, że ona nazwała mnie grubą osobą, a ja nazwałam ją brzydką kobietą i powiedziałam coś o jej rodzinie. Nie mieliśmy sobie tego za złe, gdyż wiedzieliśmy, że Nattie jest twardą pracowniczką, którą uwielbiam. Bardzo dobrze ogląda mi się Nattie w ringu i jest jedną z moich ulubionych osób w branży”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na dzisiejszym RAW odbędzie się starcie z udziałem The Revival (Dash Wilder i Scott Dawson) z Zackiem Ryderem i Curtem Hawkinsem o RAW Tag Team Championship, czyli otrzymamy rewanż z WrestleManii 35. Oprócz tego wydarzenia odbędzie się Miz TV z udziałem Samoa Joe, który wypowie się na temat przyszłości WWE United States Championship.