Były WWE Universal Champion kontuzjowany, Czy Chris Jericho wystąpi na Greatest Royal Rumble?, Samoa Joe o powrocie Daniela Bryana do ringu

» Tegoroczny WWE Hall of Famer Bill Goldberg za pośrednictwem Twittera poinformował, że aktualnie zmaga się z urazem, który nie został ujawniony. Obrażenia te zostały wyrządzone w momencie, kiedy odpowiadał na tweet WWE Hall of Famera Bookera T. Podczas najnowszego odcinka podcastu Heated Conversations, Booker wyjawił, że na WrestleManii 34 uciął sobie przyjazną pogawędkę z Goldbergiem dotyczącą ich potencjalnego występu w ringu na WrestleManii 35.

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla Kid Cadet, w którym wypowiedział się na temat swojej obecności na Greatest Royal Rumble mimo iż został wycofany z Casket Matchu:

”Tak będę. Wszystko się zmieniło w związku z Casket Matchem, w którym miałem walczyć z The Undertakerem. Nigdy nie byłem w tym meczu. Po prostu zostałem zapytany o to, czy chciałbym wystąpić w nim, a następnie zmienili zdanie, kiedy powiedziałem, że jestem zainteresowany. W WWE cały czas się coś zmienia, więc trzeba iść z prądem, ponieważ on daje nam długowieczność i sprawia, że jest się lepszym wykonawcą. Jest wiele spraw, które mogą się zmienić w ciągu trzech sekund, więc trzeba być gotowym na wszystko”.

» W najnowszy odcinku Wrestling Compadres Podcast wystąpił Samoa Joe, który wypowiedział się na temat powrotu Daniela Bryana do ringu WWE:

”Rozumiem, że jest to niesamowite. Mówię o nim tylko, dlatego że jest bardzo pracowitym i zdeterminowanym facetem, który walczył przez wiele lat o to, aby zostać w pełni oczyszczonym. Wiem, że nie zrobiłby tego, gdyby nie uważał, że jest to coś, czego nie powinien robić. Daniel jest mądrym facetem i wierzę w to, że uda nam się stanąć w jednym ringu po raz kolejny”.