Brie Bella chce kolejne dziecko?

Brie Bella sugerowała, że ​​może wrócić do WWE w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale była Divas Champion chce również mieć drugie dziecko. Brie Bella wycofała się z WWE po WrestleManii 32 później ogłosiła że jest w ciąży że swoim mężem Danielem Bryanem i rok temu urodziła pierwsze dziecko, córeczkę Birdie Joe Danielson.

Po urodzeniu Birdie, Brie była w stanie powrócić na Royal Rumble gdzie brała udział w pierwszym turnieju Women’s Royal Rumble. Brie i jej siostra Nikki nie były widziane od czasu ich udziału na Royal Rumble ale wielokrotnie wspominały online, że będą otwarte na powrót, aby mogły być częścią obecnej Rewolucji Kobiet.Bella niedawno opowiadała w TV Insider o tym, że musi podjąć decyzję między mężem, który chce mieć kolejne dziecko, a chęcią powrotu na ring.

 Mój mąż naprawdę chce, żebym znowu zaszła w ciążę. Mówię mu, że w głębi serca po prostu chcę wrócić do ringu . Czy to za miesiąc, czy za dwa miesiące, za sześć miesięcy. Myślę o tym, ile pracy ma jedno dziecko. Wprowadzając drugą, nie mogę sobie wyobrazić. Moja siostra i ja naprawdę dajemy z siebie 100% i obie to uwielbiamy.

The Bella Twins najwyraźniej zasugerowały powrót i zamiarem zmierzenia się z The IIconics, które w ostatnich miesiącach były wschodzącymi gwiazdami na SmackDown Live, a sama Brie oświadczyła, z wielkim entuzjazmem że wraz z Nikki zmierzy się z australijskim duetem w głównym rosterze.

The Bella Twins naprawdę nie uciekły od “Divas Reviolutions”. Są świetne zespoły takie jak IIconics. Bardzo chciałbyśmy się z nimi zmierzyć. Nawet gdybym miała coś jednorazowego, chciałbym walczyć z Asuką lub Alexą Bliss. Jest tyle dziewczyn, z którymi walczyłabym. Nawet w przypadku Mixed Match Challenge. Mówiłam: Bryan, powinniśmy to zrobić, jeśli wrócę. Czy to nie byłoby niesamowite? Jeśli szefostwo nie chce, abyśmy wrócili do następnego lata, możemy zacząć starać się o drugie dziecko”