Braun Strowman: Biografia

Adam Scherr (urodził się 6 września 1983 roku) – były strongman, a obecnie profesjonalny wrestler występujący w federacji World Wrestling Entertainment w brandzie RAW.

Kariera Strongmana:

Scherr zdobył legitymację zawodową Strongman Corporation (ASC) dzięki zwycięstwu w NAS US Amateur National Championships (5 listopada 2011 roku). 4 marca 2012 roku wygrał Arnold Amateur Strongman World Championships podczas festivalu Arnold Sports. Dzięki zwycięstwu został zaproszony w 2013 roku na Arnold Strongman Classic. 8 lipca 2012 roku wział udział w SCL North American Championships, lecz niestety swoją przygodę zakończył na 5 miejscu.

Kariera profesjonalego wrestlera w WWE:

Trening(2013-2015):

12 maja 2013 roku podpisał kontrakt z WWE, a następnie przeprowadził się do Orlando i rozpoczął trening w WWE Performance Center, gdzie przyjął ring name ”Braun Strowman”. 19 grudnia 2014 roku zadebiutował w NXT podczas live eventu, który odbył się w Jacksonville. Podczas swojego debiutu pokonał Chada Gable(obecnego mistrza tag teamowego na SmackDown). 2 czerwca 2015 roku Strowman wziął udział w dark matchu poprzedzającym taping WWE Main Event, a następnie wystąpił w głównym rosterze jako jeden z Rosebuds.

The Wyatt Family (2015-2016):

24 sierpnia 2015 roku na RAW, Scherr zaatakował Deana Ambrose’a oraz Romana Reignsa, a następnie został przyjęty przez Braya Wyatta i Luke’a Harpera jako trzeci członek The Wyatt Family. Swój pierwszy pojedynek w głównym rosterze odbył 31 sierpnia na RAW, gdzie przez dyskwalifikację pokonał Deana Ambrose’a. Jego pierwszą galą PPV było Night of Champions, na której wspólnie z rodziną Wyatta pokonali Romana Reignsa, Deana Ambrose’a oraz Chrisa Jericho w six man tag team matchu. 13 grudnia na gali TLC: Tables, Ladders & Chairs The Wyatt Family pokonali gwiazdy ECW (The Dudley Boyz (Bubba Ray Dudley, D-Von Dudley, Rhyno oraz Tommy Dreamer) w eight-man tag team elimination tables matchu. 24 stycznia 2016 roku wystąpił w Royal Rumble Matchu i wyeliminował w nim aż pięciu przeciwników zanim nie został wyrzucony przez Brocka Lesnara. 21 lutego na FastLane The Wyatt Family zostali pokonani przez Big Showa, Kane’a oraz Rybacka. Podczas WrestleManii 32 doszło do konfrontacji rodziny Wyattów z The Rockiem oraz Johnem Ceną. 1 maja podczas gali Payback miał odbyś się pojedynek z udziałem The League of Nations oraz The Wyatt Family, lecz w wyniku licznych urazów jakich nabawili się członkowie rodziny nie doszło do tej walki. Miesiąc później The Wyatt Family rozpoczęli feud z ówczesnymi WWE Tag Team Champions The New Day, których pokonali na Battleground 24 lipca.

Odłączenie od The Wyatt Family i rozpoczęcie solowej kariery (2016-Obecnie):

W 2016 roku odbył się drakt podczas, którego Braun Strowman pozostał na RAW natomiast jego przyjaciele Bray Wyatt i Luke Harper zostali przeniesieni na SmackDown i to był dopiero początek ciekawej kariery ”dzidziusia”. W ciągu kilku tygodni Braun miał za swoich przeciwników wrestlerów lokalnych/jobberów pokroju Jamesa Ellswortha. 17 października Braun wziął udział w 1-on-3 handicap matchu, lecz jego rywale nie mieli najmniejszych szans w starciu z potworem. Tydzień później miał odbyć pojedynek z Samim Zaynem, ale przed jego rozpoczęciem doszło do brawlu między wrestlerami. 31 października Braun został zwycięzcą battle royal dzięki czemu został włączony do czerwonej drużyny, która na Survivor Series mierzyła się niebieską ekipą. 20 listopada na Survivor Series Braun Strowman po wyeliminowaniu Deana Ambrose’a został wyrzucony jako pierwszy ze swojego teamu za sprawą Jamesa Ellswortha, który podstępem chwycił olbrzyma za nogi. 13 grudnia GM RAW Mick Foley ogłosił, że Braun Strowman zmierzy się z Samim Zaynem na gali RoadBlock: End of the Line. Na następnym RAW Strowman chciał zmierzyć się z Samim Zaynem, ale GM nie przystał na jego propozycję co w późniejszym czasie doprowadziło do frustracji olbrzyma, którą wyładował na Sin Carze, Titusie, Rollinsie oraz Reignsie. 2 stycznia 2017 Braun pokonał Samiego Zayna w Last Man Standing Matchu, a na Royal Rumble ingerował w starcie Romana Reignsa, któremu nie udało pokonać się Kevina Owensa. Tej samej nocy wystąpił w RR Matchu z numerem 7 i wyeliminował aż 7 wrestlerów(Big Cass, Big Show, James Ellsworth, Kalisto, Mark Henry, Mojo Rawley oraz Tye Dillinger), a następnie został wyeliminowany przez Barona Corbina. 30 stycznia Strowman stanął przed szansą na zdobycie WWE Universal Championship, ale w wyniku ingerencji Romana Reignsa nie zdobył on tytułu. Na najbliższej gali WWE PPV FastLane Braun Strowman zmierzy się z Romanem Reignsem.

Kogo biografia ma znaleźć się na stronie? ? #JamesEllsworth? a może ktoś inny?