Big Show na temat tournee, Chris Daniels o debiucie Samoa Joe, Laurel Van Ness o przygodzie z WWE, Przypadek Kill List i wiele więcej…

» WWE RAW Superstar Big Show udzielił wywiadu dla Fort Hood Sentinel, w którym wypowiedział się o tym co dla niego oznaczają wyjazdy za granicę podczas tournee WWE:

”Wiecie mamy pojechać w dane miejsce i podnieść ich morale, ale po powrocie za każdym razem zauważamy, że to właśnie my nauczyliśmy się czegoś nowego. Głównie chodzi o uśmiechy na twarzy dzieciaków, które pojawiają się podczas naszych eventów. To wspaniałe uczucie”.

» Ring of Honor Superstar Christopher Daniels w rozmowie dla CBS Sports wypowiedział się na temat długiego oczekiwania Samoa Joe na debiut w głównym rosterze WWE:

”Nie jestem tym zaskoczony. Cieszę się z tego, że Samoa wreszcie zadebiutował w głównym rosterze. Na pewno debiut na RAW oraz przykry incydent z Sethem Rollinsem sprawił, że Samoa zyskał jeszcze więcej zaufania ze strony Triple H. Jestem ciekaw tego co będzie miał nam do zaoferowania Samoa Joe podczas WrestleManii 33”.

» TNA Knockout Laurel Van Ness wystąpiła w podcaście Pancakes & Powerslams, w którym wypowiedziała się na temat swojej obecności podczas waśni Brie Belli ze Stephanie McMahon:

”Niespełna trzy miesiące po zakończeniu szkolenia otrzymałam telefon z pytaniem, czy chciałabym być członkiem rosebud. Moja odpowiedź była prosta. Zgodziłam się tego samego dnia, a już następnego dnia byłam członkiem Rosebud. Pojawiłam się na RAW, a tam spotkałam trzy niesamowite osobistości takie jak: Triple H, Stephanie McMahon oraz Vince McMahon. W tej chwili pomyślałam sobie – O mój boże! Pokazali mi scenariusz, przeczytałam go i w ciągu godziny byłam częścią feudu Nikki ze Stephanie”.

» Na początku tego tygodnia uczeń szkoły średniej w Poincianie postanowił wykonać sobie ”Kill List”, na której umieścił kilka osób z klasy, które chciał zabić. Jak się okazało później ten chłopiec wzorował się na pomyśle jednej z gwiazd WWE, która wprowadziła ”The List of Jericho”. Aktualnie trwa śledztwo w tej sprawie.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Nuremberg:

Eno Amore & Big Cass def. Rusev(w/Lana) & Jinder Mahal

WWE Cruiserweight Championship
Neville def. Rich Swann

WWE RAW Tag Team Championship
Karl Anderson & Luke Gallows(c) def. Cesaro & Sheamus oraz The New Day

Sin Cara def. Titus O’Neil

The Golden Truth & Curtis Axel def. Bo Dallas & The Shining Stars

Bayley & Sasha Banks def. Charlotte Flair & Nia Jax

Braun Strowman def. Sami Zayn

WWE Universal Championship (No Holds Barred Match)
Kevin Owens (c) def. Roman Reigns