Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Becky Lynch pojawi się na SmackDown?, PAC pokonał mistrza ze złamanym palcem, Aleister Black komentuje wydarzenia z RAW

» Pomimo zawieszenia, Becky Lynch jest reklamowana na dzisiejszy odcinek WWE SmackDown Live w Smoothie King Center. Warto zaznaczyć, że od godziny 11:00 do godziny 13:00 była mistrzyni kobiet SmackDown ma przebywać poza Nowym Orleanem w sklepie Cricket Wireless i podpisywać autografy.

» Były WWE Superstar Neville znany na scenie niezależnej jako PAC jest jednym z wielu nazwisk, które podpisały kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Niespodziewanie wrestler pojawił się dwa dni temu w Dublinie na evencie “Homecoming 2” organizowanym przez federację Over The Top Wrestling. Jego przeciwnikiem był OTT World Champion Walter. PAC pokonał mistrza przez dyskwalifikację, ale nie to było najważniejsze. Otóż były Cruiserweight Champion w trakcie walki złamał palec, który natychmiast sobie nastawił i był w stanie kontynuować walkę, co świadczy o jego niesamowitej determinacji.

» Były WWE NXT Champion Aleister Black wypowiedział się na temat debiutu na RAW, gdzie pokonał Eliasa. Tak więc dołączył on do Ricocheta, Ciampy oraz Gargano, czyli pozostałych wrestlerów debiutujących w głównym rosterze.

“Najważniejsze jest pozostawienie dobrego wrażenie. To wrażenie, które nie tylko zostało usłyszane, ale było również odczuwalne i Elias je poczuł, podobnie jak każdy z fanów WWE oraz każda gwiazda WWE będąca w szatni RAW lub SmackDown. Aleister Balck nie jest statusem quo”.