Austin Aries o dywizji 205 Live, Poważny uraz Marka Andrewsa?, DeAngelo Williamsem w Impact Wrestling

» WWE Cruiserweight Austin Aries udzielił wywiadu dla USA Today’s “For The Win”, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią WWE 205 Live:

”Ciągle powtarzam wszystkim, że cierpliwość jest kluczem do sukcesu. Wiem w jaki sposób ludzie reagują na coś nowego. My chcemy zbudować markę i wprowadzić nowe postacie, a integracja z widownią jest czymś bez czego raczej nie da się funkcjonować. Neville jest znakomitym facetem, a także jednym z najbardziej utalentowanych w WWE. Jeśli uda nam się ustabilizować sytuację panującą w WWE 205 Live to jestem pewien, że do 10 lat nasze nazwiska będą znane na całym świecie”.

» Podczas niedzielnego eventu WWE NXT kontuzji karku nabawił się Mark Andrews, który obecnie występuje w dywizji WWE United Kingdom. Były mistrz ATTACK! 24:7 został przewieziony do pobliskiego szpitala jednak jak się okazało jego stan zdrowia nie jest zagrożony i skończyło się tylko na kilku siniakach.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o tym, że podpisali kontrakt z byłą gwiazdą NFL DeAngelo Williamsem, który prawdopodobnie zadebiutuje w tv na najbliższej gali Slammiversary.