AEW opuszcza Jacksonville

AEW przenosi produkcję gal z Jacksonville do Miami!

All Elite Wrestling przez większość 2020 roku prowadziło zarówno swój program w telewizji jak i gale PPV w Daily’s Place w Jacksonville, jednakże planują oni przenieść produkcję od następnego miesiąca.

Według Bodyslam.net, a dokładniej Cassidy Haynesa, źródła z AEW ujawniły, że federacja przeniesie produkcję do Miami w lutym. AEW będzie organizowało Dynamite, Dark oraz PPV Revolution w bliżej nieokreślonej lokacji w Miami.

Powodem przenosin są skargi na niską temperaturę w Jacksonville. Przenosiny mają mieć pozytywny nacisk na morale personelu.

AEW Beach Break zatem prawdopodobnie odbędzie się już w Miami. Specjalny odcinek Dynamite pierwotnie miał się odbyć w styczniu, ale data została zmieniona na 3 lutego. Jak na razie jedynym segmentem znanym, który odbędzie się na tym show jest ślub Kipa Sabiana oraz Penelope Ford.

Zwrócono uwagę na to, że AEW planuje wrócić do Jacksonville w marcu, gdzie będą kontynuowali prowadzenie obu tygodniówek.

W najbliższą środę zobaczymy pierwszą część AEW New Year’s Smash. Część druga, którą ujrzymy w następnym tygodniu będzie nagrywana w czwartek.