AEW Dynamite 9 sierpnia 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show jest Tony Schiavone, Excalibur oraz Taz.

Galę rozpoczęliśmy od obowiązkowego spotkania Jericho Appreciation Society. Jake Hager, Matt Menard, Angelo Parker, Anna Jay, Sammy Guevara, Tay Melo i Daniel Garcia wszyscy weszli na ring. Następnie pojawił się Chris Jericho.

Jako pierwszy głos zabrał Daniel Garcia. Ten powiedział, że poświęcił za dużo. Odwrócił się od wszystkich swoich przyjaciół, żeby wybrać Chrisa. Nie rozumie dlaczego on nie wybrał jego. Daniel opuścił ring. Następny głos podniósł Jake Hager. Ten powiedział, że zna dłużej Chrisa niż reszta drużyny. Jest jednak w stanie zrozumieć, że dziś może nadejść koniec. Hager dodał, że uwielbiał tamtą czapkę, ale nie docenia Chrisa. Jake opuścił ring, a następnie głos zabrała Tay Melo. Ta dodała, że była wdzięczna i dumna byciem w drużynie z Chrisem. Teraz już tak nie jest. Czuje się źle i nie chodzi tutaj o dziecko. Kiedy Tay powróci będzie mistrzem, ale już bez Jericho. Anna Jay natychmiastowo dodała, że Chris pomógł sobie bardziej niż innym. Jay chce dziś wygrać mistrzostwo i uczyni to sama. Panie opuściły ring, a głos zabrał Angelo Parker. Ten powiedział, że uwielbia być sportowcem rozrywkowym. Uważał, że była to dla niego sprawa honoru. W każdej walce dawał z siebie wszystko jednak Chris nic mu nie dał. Angelo nie chcę tego robić, ale opuszcza Jericho. Parker opuścił ring, a następnie głos zabrał Matt Menard. Ten powiedział, że Jericho był dla niego idolem z dzieciństwa. Za pierwszą wypłatę kupił sobie jego koszulkę. Niestety, ale Matt już rozumie czemu inni nienawidzą jaja Chrisa. Matt opuścił ring, a następnie głos zabrał sam Jericho. Temu natychmiast wciął się Sammy Guevara, który powiedział, że Jericho musi rozwiązać kilka spraw. Kiedy Chris je rozwiąże może on będzie tutaj.

Po reklamach Chris ogłosił, że za tydzień podejmie decyzje czy dołączy do drużyny Dona Callisa.

Tag Team match

The Hardy Boyz Vs. The Young Bucks

Zwycięzcy– The Young Bucks

Po walce The Young Bucks przyjęli propozycję FTR. Mistrzowie wyszli na arenę, a walka została oficjalnie potwierdzona.

Na All In zobaczymy 4-Way mecz o pas kobiet. Udział weźmie w nim Toni Storm, zwyciężczyni dzisiejszej walki wieczoru, Saraya lub Skye Blue oraz The Bunny lub Britt Baker.

FTW match o mistrzostwo FTW

RVD Vs. Jack Perry

Zwycięzca– Jack Perry

Następnie na ringu zobaczyliśmy Adama Cole’a i MJF’a. Kiedy pretendent zaczął mówić Max od razu uznał, że jest to walka przemów. Zaczął wyzywać Adama, ale ten szybko się poprawił, że nie chodzi mu o to. Uznał, że jego zdaniem powinni wspólnie zdobyć mistrzostwa ROH Tag Team. Walka między nimi, a Aussie Open miałaby się odbyć podczas godziny zero All In. Początkowo Maxwell nie był zadowolony z tego, że musiałby zawalczyć dwa razy na jednej gali, ale zgodził się. Nie był z tego zadowolony Roderick Strong, który nie mógł uwierzyć w to, że Adam wybrał Maxa, a nie jego. Mistrz nakrzyczał na Stronga i chciał aby ten poszedł do domu i się rozpłakał. Roderick zawiedziony bierną postawą Cole’a uznał, że The Kingdom mieli rację. Adam nigdy nie był jego przyjacielem. Mike Bennett i Matt Taven przytulili Rodericka, a następnie opuścili arenę. Cole nakrzyczał na Maxwella, przeprosił go i pobiegł za Strongiem.

Tag Team match

Jon Moxley & Claudio Castagnoli Vs. The Lucha Bros

Zwycięzcy– Jon Moxley & Claudio Castagnoli

Po walce BCC zaatakowało przegranych, a Claudio nałożył maskę Penty.

Kenny Omega nie wykrzesał z siebie, ani jednego słowa na pytanie co do walki na All in.

Następnie doszło do rozmowy między The Mogul Embassy, a Allinem. Darby przyznał, że starał się pomóc Foxowi. Ten jednak poradził sobie sam i jest w AEW. Allin zauważył, że Fox ma nowych przyjaciół, ale on może powiedzieć to samo. Zgasło światło, a potem zjawił się Sting. Ten wyczyścił ring, a następnie pokazał kijem na logo All In.

Singles match o mistrzostwo AEW Kobiet

Hikaru Shida Vs. Anna Jay

Zwyciężczyni– Hikaru Shida

Wydarzenia z gal IMPACT, AEW czy PTW możecie zobaczyć na platformie DAZN https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n , za jedyne 39,99 złotych za miesięczną subskrypcje. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, ile tylko chcesz. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.