AEW Dynamite 8 Marca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Jest to pierwsza tygodniówka po Revolution. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Taz.

Singles match o mistrzostwo AEW All-Atlantic

Orange Cassidy Vs. Jay Lethal

Zwycięzca– Orange Cassidy

Po walce Jeff Jarrett zaatakował mistrza gitarą. Następnie Best Friends wygonili Jeffa z ringu.

W wywiadzie Hobbs powiedział, że jest mu szkoda iż strój Wardlowa został skradziony.

Ricky Starks zadowolony z zeszłego tygodnia powiedział, że jego pytanie nie brzmi- z kim zmierzy się teraz, a kiedy się z kimś zmierzy. Następnie na ekranie pojawiło się logo Bullet Clubu, Juice Robinson zaatakował Starksa.

Wardlow powiedział, że kilku znajomych pożyczyło mu strój. W związku z okazją zaproponował on Falls Count Anywhere Match.

Ruby Soho uważa, że nie powinien być niespodzianką fakt iż dołączyła do Sarayi i Storm. Ruby opowiada o tym, że ludzie byli zachwyceni faktem kiedy Baker pokonała ją na AEW Grand Slam, ludzie wybuczeli Soho kiedy ta walczyła ze Statlander w półfinale turnieju ku pamięci Owena Harta. Ruby następnie przedstawiła swoją rywalkę.

Singles match 

Ruby Soho Vs. Skye Blue

Zwyciężczyni– Ruby Soho

Po walce Soho, Saraya i Storm zaatakowały również Willow Nightingale.

Adam Page potwierdził, iż zakończył rywalizację z Moxem.

FTR wchodząc na ring oznajmiło, że ostatni czas był dla nich trudny. Stracili wszystkie swoje mistrzostwa i stracili jednego ze swoich przyjaciół. Teraz chcą pokonać The Gunns i zdobyć mistrzostwa drużynowe.

Jade Cargill chce zmierzyć się z najlepszą wrestlerką z Kanady w przyszłym tygodniu.

Trios Match

AR Fox & Top Flight Vs. Jericho Appreciation Society

Zwycięzcy– Jericho Appreciation Society

Po walce Menard przypomniał nam, że jego drużyna istnieje już od roku. Jericho uznał, że są oni pretendentami do tytułów Trios. Do rozmowy wtrącił się Kenny Omega i The Young Bucks. Ci również chcieli walki o mistrzostwa. Pogodził ich Malakai Black, który zaprosił i jednych i drugich na Gauntlet Match o te tytuły.

Tytuł AEW All-Atlantic został przemianowany na mistrzostwo AEW International. Jeff Jarrett zmierzy się z Cassidy’m w przyszłym tygodniu.

Danielson jest zniesmaczony faktem, że zaklepał na Revolution.

Trios match

Blackpool Combat Club Vs. The Dark Order

Zwycięzcy– Blackpool Combat Club

Po walce doszło do bójki między tymi drużynami.

Wywiad The Acclaimed został przerwany przez 2point0. Ci powiedzieli, że J.A.S. uwielbia ich. Byli mistrzowie tag team odeszli śmiejąc się i mówiąc, że mają więcej czasu telewizyjnego niż J.A.S.

Falls Count Anywhere match o mistrzostwo AEW TNT

Wardlow Vs. Powerhouse Hobbs

Podczas walki zainterweniował QT Marshall.

Zwycięzca– Powerhouse Hobbs

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015

Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl