AEW Dynamite 7 kwietnia 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Już dziś zobaczymy walkę o pas TNT, a także pojedynek Kenny Omega & Good Brothers Vs. The Young Bucks i Jon Moxley. Rozpoczniemy jednak od czegoś innego bo od walki 1 na 1.

 

Singles match 

Adam Page Vs. Max Caster

Zwycięzca – Adam Page

 

Nadszedł czas na wywiad z Death Triangle. Tony Schiavone powiadomił ich, że ci już za tydzień zmierzą się o mistrzostwa drużynowe.

Wywiad przerwali im jednak Orange Cassidy, Trent i Chuck Taylor. Ci powiedzieli, że pamiętają to co się stało kiedyś. PAC zauważył, że panowie przyszli z pewnością po to, aby dostać title shota. Trent powiedział, że na razie są tutaj tylko po to, aby ich ostrzec.

 

Tuż po tym, nadszedł czas na powrót Inner Circle. Jericho mówił o tym, co działo się w poprzednich tygodniach. Maxwell jest jednak młody i nie mógł wyczekać, gdyż chciał jak najszybciej pokazać, że jest lepszy od Chrisa. Jednak problemem jest to, że MJF nie jest tak dobry jak myśli. Chris wyzwał The Pinnacle na Blood & Guts 5 maja.

 

Następnie nadszedł czas na wywiad z Christianem Cage’m. Ten powiedział, że jego walka była podsumowaniem pracy w zeszłym roku. Następnie przerwał mu Taz, który zaprosił go do jego drużyny.

 

Tag team match 

Jurassic Express Vs. Bear Country

Zwycięzcy – Jurassic Express

 

QT Marshall, Aaron Solow, Anthony Ogogo i Nick Comoroto zebrali się razem w Nightmare Factory. QT oznajmił, że jest to jego fabryka.

 

Nadszedł czas na wywiad ze Stingiem. Przerwali mu jednak Lance Archer i Jake Roberts. Lance zdenerwowany powiedział, że teraz jest jego czas. Sting wziął mikrofon i zgodził się. Powiedział, że Jake musi mu pomóc i Lance będzie walczył w walkach wieczoru.

Po tym wszystkim nadszedł czas na walkę o mistrzostwo.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Darby Allin Vs. JD Drake

Zwycięzca – Darby Allin

Tuż po walce doszło do brawlu między Dark Order i Hardy Family Order.

 

Mieliśmy otrzymać wywiad z Chrisem Jericho, ale został on zaatakowany przez MJF’a i resztę Pinnacle. Jak się okazało, reszta Inner Circle została zamknięta we własnej szatni. Kiedy The Pinnacle znęcało się nad Chrisem, na ring przyszedł Mike Tyson. Kiedy The Pinnacle uciekali z areny, Jericho podziękował Tysonowi.

 

Britt Baker powiedziała, że prosiła Tony’ego Khana o walkę o pas kobiet.

 

Singles match 

The Bunny Vs. Tay Conti

Zwyciężczyni – Tay Conti

W walce pojawiła się Hikaru Shida, która kibicowała Tay.

 

Six man tag team match 

Kenny Omega & The Good Brothers Vs. Jon Moxley & The Young Bucks

Zwycięzcy – Kenny Omega & Good Brothers

W końcówce walki, bracia Jackson nie chcieli wykonać ,,finałowego ciosu” na Omedze. Jon Moxley zdecydował się sam więc wygrać walkę. Wykonał 2 razy Paradigm Shift i zapiął sleeper hold. Wtedy The Young Bucks wykonali superkicka na byłym mistrzu AEW.

Eddie Kingston próbował pomóc Jonowi, ale szybko został powstrzymany. Po walce The Young Bucks wykonali superkick na byłym mistrzu AEW i tym kończymy Dynamite.