AEW Dynamite 7 Czerwca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite, które odbyło się w Colorado Springs. Komentatorami show byli nie kto inny jak Taz, Excalibur i Tony Schiavone.

Singles match o mistrzostwa AEW International

Orange Cassidy Vs. Swerve Strickland

Zwycięzca– Orange Cassidy

Po walce The Mogul Embassy zaatakowało mistrza. Szybko na arenie zgasły światła, a kiedy ponownie mogliśmy coś widzieć Sting i Darby Allin stali już w ringu pomagając członkowi Chaosu. Embassy uciekło jak najszybciej z okolic ringu.

Danielson powiedział, że udowodni iż jest lepszy niż Kazuchika Okada.

Trios match

Jon Moxley, Claudio Castagnoli, Wheeler Yuta Vs. Trent Beretta, Chuck Taylor, Rocky Romero

Zwycięzcy– Jon Moxley, Claudio Castagnoli, Wheeler Yuta

Po walce Wheeler nie zaprzestał ataku na Taylorze. Następnie byliśmy świadkami video, gdzie The Young Bucks i Adam Page wyzwali zwycięzców poprzedniej walki na mecz trios- bez Danielsona, bez Takeshity. Panowie zmierzą się na następnym Dynamite.

MJF uznał, że nie ma już dla niego konkurencji. Maxwell mówił, że kiedy opuścił go CM Punk zerknął na ROH. Myślał wtedy, że jest to beznadziejne show, ale wtedy pojawił się Adam Cole. Mistrz oglądał każdy krok Adama. Widział jak ten radził sobie świetnie w NXT. Teraz jednak nie jest to ten sam Cole, który zdaniem MJFa stał się Panama Gameboyem. Maxwell twierdzi, tak samo jak Vince Mcmahon. Adam nie jest potencjałem na prawdziwą gwiazdę federacji.

Adam twierdzi jednak co innego. Ten powiedział, że sam wypracował sobie wszystko. Jego ciało jest naturalne. Ma Britt Baker, w porównaniu do MJF’a, który stracił swoją narzeczoną. Jego zdaniem nikt nie szanuje mistrza w tej federacji.

Maxwell szybko odburknął, że menadżer Keitha Lee ma dziś dużo do powiedzenia.

Adam i Maxwell zmierzą się ze sobą na następnym odcinku Dynamite. Będzie to Eliminator match.

Matt Hardy kazał Ethanowi Page’owi przeprosić Brata Zay( Isaiah Kassidy).

Texas Tornado Tag Match

Jungle Boy & HOOK Vs. Preston Vance & Dralistico

Zwycięzcy– Jungle Boy & HOOK

Tony Khan ogłosił, że w pierwszej walce wieczoru Collision Juice Robinson, Jay White i Samoa Joe podejmą FTR i CM Punka.

Singles match

Konosuke Takeshita Vs. Damon Ace

Zwycięzca– Konosuke Takeshita

Po walce Don Callis powiedział, że Kenny był jego rakiem. Don musi się pozbyć tej choroby i zniszczyć Omegę i The Elite.

Luchasaurus pobił Arna Andersona.

Singles match o mistrzostwo TBS 

Kris Statlander Vs. Anna Jay

Zwyciężczyni– Kris Statlander

Dr. Britt Baker, D.M.D. vs. Skye Blue vs Mercedes Martinez vs. Nyla Rose będzie walką, która wyłoni pretendentkę do tytułu Toni Storm.

Singles match

Ricky Starks Vs. Jay White

W walkę wmieszali się The Gunnsi, którzy pomogli Jay’owi.

Zwycięzca– Jay White

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl