AEW Dynamite 6 września 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami gali jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur. Gala odbyła się w Indianapolis.

Show rozpoczął poprzedni mistrz International. Orange powiedział, że mimo wszystko będzie pojawiał się co tydzień. Następnie minął się z obecnym mistrzem, który już za chwilę miał bronić tytułu.

Singles match o mistrzostwo AEW International

Jon Moxley Vs. AR Fox

Zwycięzca– Jon Moxley

Po walce Allin sprawdził czy Foxowi nic nie jest. Natomiast Christian Cage powiedział Nickowi Waynowi, że gdyby ten szukał mentora, to wie gdzie go znaleźć.

Singles match o mistrzostwo TBS

Kris Statlander Vs. Emi Sakura

Zwyciężczyni– Kris Statlander

Roderick Strong zapowiedział, że wygra turniej.

Tag Team match

Le Sex Gods Vs. Aussie Open

Zwycięzcy– Le Sex Gods

Po walce doszło do sprzeczki między zwycięzcami. Panowie musieli zostać rozdzieleni przez ochronę.

Don Callis powiedział, że dokonali oni niemożliwego z Takeshitą. W przyszłym tygodniu będzie czas na celebracje jak i wybranie następnego celu.

Następnie na ringu pojawił się mistrz świata. Ten zapowiedział, że będzie bronić swojego tytułu 20 września. Na ringu następnie pojawił się Samoa Joe, który chciał usłyszeć co ma mu do przekazania MJF. Joe nazwał Maxwella dzieciakiem, co zdenerwowało mistrza. Max dodał, że musiał pomylić wejście z ciężarówką, w której robi się lody. Joe odpowiedział tym, że ostatni raz miał z tym doczynienia kiedy był największą gwiazdą w innej federacji. Joe ponownie nazwał Maxa dzieckiem. Ten nie pozostał mu dłużny i nazwał swojego rywala „Pillbillym Joeboy’em”. Joe nazwał dzieckiem Maxwella po raz trzeci. Kiedy tamten zaczął grozić Joe, zauważył, że taki jest plan przeciwnika. MJF oznajmił, że jest cały turniej i Samoa Joe nie otrzyma od razu walki o tytuł. ,,Diabeł we własnej osobie” postanowił nam opowiedzieć jeszcze raz o swojej próbie w WWE w wieku 19 lat i zagroził, że jeśli nic się nie zmieni to Joe skończy jak Regal. Maxwell wie, że Joe po prostu chciał znęcać się nad jakimś dzieckiem, ale teraz jest to najlepszy wrestler na świecie. Max spoliczkował Joe po tym, jak tamten nazwał go ,,małą dzi*ką”. Joe uznał, że weźmie udział w turnieju i wygra go. Mistrz ROH TV zaatakował MJF’a. Adam Cole przybył na ring i powstrzymał Joe.

Ćwierćfinał turnieju o miano pretendenta do tytułu AEW

Trent Vs. Roderick Strong

Zwycięzca– Roderick Strong

W trakcie wywiadu z Adamem Page’m pojawił się Swerve Strickland i Prince Nana. Swerve nazwał Adama dołem The Elite. Omawiał on powoli upadek Page’a. Swerve śmiał się z Adama i zaoferował mu starcie. Page powiedział, że jeśli Swerve szuka walki to niech pójdzie na zaplecze. Strickland dodał, że dzieci Adama i żona, muszą być smutne widząc, że mąż/ojciec ucieka od odpowiedzialności. Page natychmiastowo wbiegł na ring, ale został zatrzymany przez Briana Cage’a.

Ćwierćfinał turnieju o miano pretendenta do tytułu AEW

Nick Wayne Vs. Darby Allin

Walkę oglądał Christian Cage i Luchasaurus.

Zwycięzca– Darby Allin