AEW Dynamite 29 Marca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszej gali jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur. Show rozpoczynamy od walki, bardzo możliwe, że przyszłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego.

Singles match

Jack Perry Vs. Matt Hardy

W walkę wmieszał się Ethan Page, którego szybko zatrzymał Hook.

Zwycięzca– Jack Perry

Po walce na arenie pojawił się mistrz świata. Maxwell natychmiast nawiązał do walki z Double or Nothing 2020, gdzie pokonał Jungle Boy’a. MJF powiedział, że ma łatwą karierę, ale droga Jacka jest średnia. Jego zdaniem Jack ma prawo być zfrustrowany, ale tylko i wyłącznie na siebie. MJF po gali poradził mu aby zostawił wszystkich swoich znajomych, gdyż dobrzy ludzie zawsze kończą ostatni. Jungle Boy chciał kiedyś, żeby MJF był jego przyjacielem, ale zauważył, że są jednak oni kompletnie inni. Jungle Boy kiedy zostanie mistrzem świata przynajmniej nie obudzi się w samotności nienawidząc osoby w lustrze. MJF uznał, że Jack jest rozczarowaniem. Następnie ten uderzył mistrza świata, który natychmiastowo opuścił ring.

Don Callis powiedział, że przeprosi Adama Page’a za to co stało się w zeszłym tygodniu.

The Acclaimed za tydzień podejmą decyzję czy dołączą do J.A.S.

Trios match

Dalton Castle & The Boys Vs. Blackpool Combat Club

Walka nie trwała nawet minuty.

Zwycięzcy– Blackpool Combat Club

Po walce BCC zaatakowało przegranych.

Adam Page jest pewny, że w zeszłym tygodniu zaatakowali go zawodnicy BCC. Następnie za kamerą pojawił się Don Callis, który chciał przeprosić Adama. Chwilę później zawodnicy BCC zaatakowali te dwie osoby.

Singles match o mistrzostwo IWGP United States

Kenny Omega Vs. Jeff Cobb

Według doniesień Tony’ego Schiavone, Kenny został zaatakowany przez BCC przed walką.

Zwycięzca- Kenny Omega

Po walcę na ring wszedł Bryan Danielson. Najpierw podał on rękę Omedze, ale chwilę później zaatakował go. Po chwili całe BCC zaatakowało Omegę.

W przyszłym tygodniu zobaczymy starcie FTR z The Gunns.

Singles match o mistrzostwo AEW International

Orange Cassidy Vs. The Butcher

Zwycięzca– Orange Cassidy

Singles match

Ruby Soho Vs. Willow Nightingale

Zwyciężczyni– Ruby Soho

Po walce The Outcasts zaatakowały Willow. Na pomoc przyszły im Riho, Skye Blue i Jamie Hayter. The Outcasts uciekły z ringu.

Singles match

Adam Cole Vs. Daniel Garcia

Zwycięzca– Adam Cole

Po walce na arenę wszedł Chris Jericho, który omijając kontakt wzrokowy z Adamem, pomógł Danielowi opuścić ring.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl