AEW Dynamite 26 lipca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur.

Singles match o mistrzostwo AEW International 

Orange Cassidy Vs. AR Fox

Zwycięzca– Orange Cassidy

Po walce AR Fox zaatakował mistrza. Fox opuścił Darbiego Allina. Chwilę później Moxley wykonał swój atak kończący na Orange’u.

Don Callis zaproponował walkę między Chrisem i Konosuke Takeshitą, a Sammym Guevarą i Danielowi Garcią. Chris nie jest pewny tej decyzji.

Za kulisami Jon Moxley i reszta BCC zagroziła Best Friends i Lucha Bros, że zapłacą oni za błąd PAC’a.

Jack Perry uważa, że jest lepszy od zawodników ECW. Nie zależy mu na mistrzostwie FTW. Pojawił się Jerry Lynn, który zaproponował walkę z Perrym. Jack zaproponował aby panowie weszli do ringu w przyszłym tygodniu.

Singles match

PAC Vs. Gravity

Zwycięzca- PAC

MJF i Adam Cole uznali, że w przyszłym tygodniu zostaną nowymi mistrzami. Adam powiedział, że w zeszłym tygodniu chciał tylko podać mistrzostwo Maxwellowi. Ten mu uwierzył. MJF powiedział, że Adam zasłużył na walkę o pas AEW i panowie zmierzą się ze sobą cokolwiek stanie się na Collision.

Przerwał im Roderick Strong, który zaczął krzyczeć na Adama, że ten nie może zaufać MJF’owi. Zdenerwowany Adam uznał, że Strong jest szalony i jak najszybciej musi się uspokoić.

Singles match

Darby Allin Vs. Swerve Strickland

Zwycięzca– Swerve Strickland

Po walce AR Fox pobił Allina i dołączył do The Mogul Embassy. Fox zaatakował również Wayne’a.

Grupa J.A.S. nie jest zadowolona z tego co wyprawia Chris Jericho. Według nich sytuacja jest bardzo prosta.

Singles match

Dr. Britt Baker D.M.D. Vs. Taya Valkyrie

Zwyciężczyni– Dr. Britt Baker D.M.D.

Three Way Tag Team match

Best Friends Vs. BCC Vs. Lucha Brothers

Zwycięzcy– Lucha Brothers

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl