AEW Dynamite 24 lutego 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Dynamite rozpoczynamy od walki byłego mistrza AEW.

Singles match

Jon Moxley Vs. Ryan Nemeth

Zwycięzca – Jon Moxley

Walka była dosyć krótka. Tuż po niej Jon wziął mikrofon. Skupił się on na stypulacji walki między nim a Omegą. Powiedział, że bez względu na to jaki będzie wynik, on da z siebie wszystko.

Tag team match 

Ricky Starks & Brian Cage Vs. Varsity Blonds

Zwycięzcy – Ricky Starks & Brian Cage

Po walce Taz wziął mikrofon i zapytał się gdzie jest Sting i Darby (Taz akurat sam sobie odpowiedział, że wie iż Darby znajduje się tam gdzie nigdzie nie można go znaleźć).

Na arenie gaśnie światło, widzimy video gdzie Sting ratuje mistrza TNT. Po chwili znowu jest wszystko widoczne na arenie i zaczyna padać śnieg. Sting przychodzi z workiem na ciało, w którym znajduje się syn Taza. Po chwili Darby Allin zjeżdża na tyrolce i kiedy jest już w ringu uderza deskorolką swoich przeciwników z Revolution. Po chwili Sting pomaga mu i po chwili legenda WCW oraz mistrz TNT niszczą swoich rywali.

Po chwili nadszedł czas na wywiad z Kipem Sabianem, Miro oraz Penelope Ford.

Kip oraz Miro nie byli zadowoleni z tego co stało się na Beach Break. Miro powiedział, że ten wywiad to żart. Miro był zdenerwowany, że Kip i Ford nie mogli nawet pójść na miesiąc miodowy przez Orange’a i Taylora. Miro powiedział, że chce walczyć na Revolution. Później dostaliśmy informację, że zawalczy on z Sabianem przeciwko wyżej wymienionym Cassidy’m i Chuck Taylor’em.

Singles match 

Brandon Cutler Vs. Jake Hager

Zwycięzca – Jake Hager

Jake wygrał szybko. Po walce Wardlow, Santana i Ortiz pomogli Hagerowi dobić Cutlera . Na pomoc przyszli mu mistrzowie drużynowi, którzy wykonali superkick na Santanie i Ortizie. Matt Jackson po walce przekonuje MJF’a i Chrisa Jericho, aby ci zmierzyli się z nimi już teraz. Na ekranie pokazuje nam się filmik. Pretendenci do tytułu atakują Papa Buck’a. Jest on cały w krwi i najprawdopodobniej stracił przytomność. Chris poradził aby The Young Bucks jak najszybciej zadzwonili po doktora.

Singles match 

Isaiah Kassidy Vs. Adam Page

Zwycięzca – Adam Page

W walce Adamowi pomogli zawodnicy z Dark Order. Hardy był zdenerwowany z wyboru Adama, iż ten woli Dark Order od Big Money Matt Hardy.

Mamy bardzo krótką rozmowę między Alexem Marvezem a Omegą i Don Callisem.

Don powiedział, że konstruują coś co nazwali ,, Moxley extermination chamber”.

 

The Semifinal of the AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament

Dr. Britt Baker D.M.D Vs. Nyla Rose

Zwyciężczyni – Nyla Rose

Już za tydzień usłyszymy kilka słów od Paula Wighta na Dynamite. Do karty Revolution został również dodany Casino Battle Royal. Tym razem w edycji drużynowej.

FACE OF THE REVOLUTION Ladder Match Qualifier 

Rey Fenix Vs. Lance Archer

Zwycięzca – Lance Archer

Po walce panowie pokazali sobie gest szacunku. Tym kończymy Dynamite.