AEW Dynamite 22 Marca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym odcinku AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur. Show odbyło się w mieście Independence.

Na początku gali zobaczyliśmy, że bracia Jackson zostali odwiezieni przez karetkę. Adam Page towarzyszył braciom, natomiast Don Callis przekonywał Kenny’ego Omegę aby ten skupił się na swojej walce.

Trios match

Orange Cassidy, Darby Allin & Sting Vs. Kip Sabian, The Butcher, The Blade

Zwycięzcy– Orange Cassidy, Darby Allin & Sting

Tag Team match o mistrzostwa AEW Tag Team

The Gunns Vs. Top Flight

Zwycięzcy– The Gunns

Po walce FTR wyzwało mistrzów na walkę o tytuły. Dodali, że jeśli przegrają to odejdą z AEW. Mistrzowie zgodzili się na te warunki, a następnie opluli pretendentów i natychmiastowo uciekli z ringu.

Leila Grey zmierzy się z Tayą Valkyrie na Rampage.

No DQ match o mistrzostwo FTW

HOOK Vs. Stokely Hathaway

Zwycięzca– HOOK

Daniel Garcia przerwał wywiad Adama Cole’a. Daniel uznał, że były członek Undisputed Elite nie jest nikim specjalnym. Panowie zmierzą się w przyszłym tygodniu.

Zdenerwowany Omega powiedział Callisowi, że powinien pojechać do szpitala. Callis stwierdził, że Kenny powinien skupić się na walce.

Singles match

Stu Grayson Vs. Jon Moxley

Zwycięzca– Jon Moxley

Ricky Starks wyzwał Juice Robinsona na Rampage.

Singles match

Skye Blue Vs. Toni Storm

Zwyciężczyni– Toni Storm

Po walce Riho i Willow Nightingale pomogły Skye Blue z The Outcasts.

BCC zaatakowało Stu Graysona.

Singles match

Kenny Omega Vs. El Hijo Del Vikingo

Zwycięzca– Kenny Omega

Po walce BCC zaatakowało Omegę, któremu na pomoc przybiegł Adam Page. Don Callis przewrócił się, jednoznacznie pokazując jakby to Adam go zaatakował. Kenny Omega nie był zachwycony zachowaniem Page’a.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl