AEW Dynamite 22 listopada 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur. Show rozpoczęliśmy od turnieju Continental Classic.

Singles match w turnieju Continental Classic 

Jay Lethal vs. Swerve Strickland

Zwycięzca– Swerve Strickland (3 punkty)

Wheeler Yuta wyśmiał Orange’a Cassidy’ego,Hooka oraz Katsuyori Shibatę. Temu ostatniemu powiedział, że wkrótce zabierze mu tytuł.

Następnie na ringu pojawił się MJF oraz Adam Cole. Maxwell przyznał, że Jay jest świetnym wrestlerem, ale nie jest tak dobry jak on. Max podziękował Adamowi,  a ten powiedział, że będzie starał się wrócić jak najszybciej do ringu. MJF dodał, że skopie tyłek osobie w masce, która kilka chwil później pojawiła się na ekranie i zaśmiała się z tego.

Następnie w ringu pojawił się Samoa Joe, który zażądał rewanżu. Maxwell odmówił walki, którą wcześniej zagwarantował byłemu mistrzowi ROH TV. Rozczarowany Adam Cole namówił Maxwella, aby ten zgodził się na walkę i nie był starym MJF’em, który oszukuje wszystkich i wszystko. Maxwell ostatecznie zgodził się na walkę. Panowie ustalili, że starcie odbędzie się w walce wieczoru World’s End.

Trios match

Orange Cassidy, HOOK, Katsuyori Shibata vs. Matt Menard, Angelo Parker, Jake Hager

Przed walką powrócił Danhausen.

Zwycięzcy– Orange Cassidy, HOOK, Katsuyori Shibata

Adam Cole dał jasno do zrozumienia Roderickowi Strongowi, że nie są już najlepszymi przyjaciółmi.

Christian Cage obwinił Luchasaurusa za porażkę na Full Gear. Cage zmienił imię tego zawodnika na ,,Kill Switch”. Natomiast Nick Wayne będzie teraz znany jako ,,the Prodigy, Nick Wayne”. Następnie na ringu pojawiła się matka Nicka. Niezadowolony Cage wypowiedział kilka niemiłych słów w jej stronę. W końcu Luchasaurus postanowił stanąć pomiędzy nią, a Christiana, patrząc twarzą w twarz w stronę mistrza TNT. Cage uderzył w twarz ,,Kill switcha”, a następnie zagroził mu, że zdejmie jego maskę. Christian popchnął zawodnika, a ten wpadł w matkę Wayne’a. Nick wyjął krzesła i umieścił głowę własnej mamy pomiędzy nimi. Christian kazał zaatakować panią Shannę Luchasaurusowi. Zanim ten dokonał wyboru na ringu pojawił się Adam Copeland, który uratował sytuację. Wykonał on dwukrotnie Speara na Waynie, a Cage i Kill Switch uciekli z ringu. Copeland zaatakował brutalnie krzesłem Nicka, na oczach jego własnej matki.

Anna Jay chce wrócić na ścieżkę zwycięstw. Kiedy do Parkera zadzwoniła Ruby Soho, ten powiedział, że najpierw rodzina i będzie w narożniku Jay.

Singles match w turnieju Continental Classic

Jay White vs. Rush

Zwycięzca– Jay White (3 punkty)

Ricky Starks i Big Bill zaatakowali Chrisa Jericho tuż po media scrum.

Mariah May zaprezentowała Toni Storm z pasem mistrzowskim. Ta podziękowała trenerom, a następnie przerwała jej Skye Blue. Czas na kolejny pojedynek.

Three way match

Ruby Soho vs. Skye Blue vs. Anna Jay

Zwyciężczyni– Skye Blue

Po walce Ruby pokłóciła się z Sarayą.

Wardlow powiedział, że w odpowiednim czasie zakończy świat MJF’a. AR Fox przerwał mu i powiedział, aby ten nie żył zemstą, tak jak ten zrobił to Allinowi. Wardlow nie był z tego zadowolony i uderzył głową Foxa.

Singles match w turnieju Continental Classic 

Mark Briscoe vs. Jon Moxley

Zwycięzca– Jon Moxley (3 punkty)

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015

Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl