AEW Dynamite 21 Czerwca 2023: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym odcinku AEW Dynamite, który odbył się w Chicago. Jest to ostatnia tygodniówka przed Forbidden Door.

Tag Team match

The Gunns Vs. The Hardy Boys

Podczas walki zainterweniowali zawodnicy Bullet Club Gold.

Zwycięzcy– The Gunns

Po walce Jay i Juice chcieli zaatakować braci Hardy. Na pomoc im przyszedł Ricky Starks oraz FTR. Wydawało się, że i oni nie dadzą sobie rady, ale na ringu pojawił się CM Punk. Ten powiedział, że jeśli tak bardzo chcą walczyć to zmierzą się na Collision.

Jeff Jarrett chce skopać tyłek Briscoe.

Chwilę później widzimy, że Jeff szybko chce słowa przekształcić w czyny, gdyż jego i Marka rozdziela sędzia.

Concession Stand Brawl

Jeff Jarrett Vs. Mark Briscoe

Podczas walki wmieszała się masa zawodników. Sonjay Dutt, Karen Jarrett, Jay Lethal, Papa Briscoe, Christopher Daniels, Lucha Brothers to wrestlerzy, którzy pojawili się w tym starciu.

Zwycięzca– Mark Briscoe

Jon Moxley wyzwał The Elite do walki 5 na 5( Shota Umino i Konosuke Takeshita dołączą do BCC). Danielson natomiast uważa Okadę za amatora, gdyż ten nawet nie pojawił się na Dynamite.

Trios match

Action Andretti, AR Fox, Darius Martin Vs. Chris Jericho, Sammy Guevara,Minoru Suzuki

Zwycięzcy– Chris Jericho, Sammy Guevara, Minoru Suzuki

Po walce Jericho powiedział, że Sting jest samolubny. Wyzwał jego i Allina na trios match na Forbidden Door, gdzie on będzie walczył wraz z Suzukim i Guevarą. Darby i Sting pojawili się na arenie. Na Collision najprawdopodobniej dowiemy się kto dołączy do nich na Forbidden Door.

Po przerwie reklamowej Adam Page stwierdził, że w związku z walką Omega Vs. Ospreay zostało ich trzech. Adam powiedział, że dołączy do nich jednak Eddie Kingston, który, jak sam Eddie stwierdził, jeszcze bardziej nienawidzi Claudio.

Do rozmowy wtrącił się Adam Cole, który dodał, że MJF był jednym z najtrudniejszych przeciwników w jego karierze. Walka zakończyła się remisem, ale to oznacza, że Maxwell nie pokonał Adama. Mistrz wszedł na arenę i stwierdził, że wygrałby walkę, gdyby nie limit czasowy. Kiedy panowie sprzeczali się, Tony Schiavone ogłosił nam, że Adam i Maxwell wezmą razem udział w turnieju ,,blind tag team”.

Nie trzeba było długo czekać na negatywną reakcję wrestlerów. Ujrzeliśmy wideo, gdzie Hiroshi Tanahashi nazywa mistrza AEW tchórzem. Adam podpuszcza Maxwella, twierdząc, że tamten obawia się o to, że Hiroshi z nim wygra. Zdenerwowany MJF akceptuje wyzwanie Tany. Cole opuścił ring, a my przeszliśmy do następnej walki.

Tag Team match

Daniel Garcia & Zack Sabre Jr. Vs. Katsuyori Shibata & Orange Cassidy

Zwycięzcy– Daniel Garcia & Zack Sabre Jr.

Od komentatora dowiedzieliśmy się, że panowie zmierzą się w Four Way matchu na Forbidden Door o mistrzostwo Orange’a.

Singles match o mistrzostwo AEW TBS

Kris Statlander Vs. Taya Valkyrie

Zwyciężczyni– Kris Statlander

Eddie Kingston w ringu przyznał nam, że ogłosi piątą osobę w drużynie. Sam powiedział, że Young Bucks i Page nie przyszli na ring, gdyż ten im powiedział, że ich nie szanuje. Eddie mówi, że nie zgadza się z nimi w wielu kwestiach i nie obchodzi go to, że on i Jon… Moxley wchodzi na arenę. Eddie dał mu mikrofon. Mimo kilku słów Jona, Eddie zbytnio się nie przejął, powiedział, że Jon przebrał miarkę i piątym zawodnikiem jest Tomohiro Ishii. Stone Pitbull wszedł na arenę, ale zarówno on, jak i Eddie zostali zaatakowani przez BCC. Bryan Danielson zaszantażował Okadę, mówiąc, że jeśli ten się nie pojawi, to nadepnie na głowę Tomohiro. Kazuchika wbiegł na arenę i poradził sobie z Wheelerem, jak i Danielsonem. Tym akcentem kończymy dzisiejsze show.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl