AEW Dynamite 18 Maja 2022: Wyniki

Witamy wszystkich w Houston w Texasie. Coraz bliżej AEW Double or Nothing. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Ćwierćfinałowy mecz męskiego turnieju Owena Harta 

Samoa Joe Vs. Johnny Elite

Zwycięzca– Samoa Joe

Po walce Jay Lethal, Sonjay Dutt, i Satnam Singh zaatakowali zwycięzcę pojedynku. Trent, Rocky Romero i Chuck Taylor natomiast przyszli z pomocą mistrzowi ROH.

Za kulisami spotkali się bracia Hardy wraz z The Young Bucks. Jackson powiedział, że lepiej gdyby Jeff wziął sobie wolne. Matt natomiast powiedział, że jeśli The Young Bucks zainterweniuje dziś w walce to nie tylko Adam Cole będzie miał skopany tyłek.

Singles match 

Adam Page Vs. Konosuke Takeshita

CM Punk komentował ten pojedynek.

Zwycięzca– Adam Page

Page wygrał walkę używając GTS. Po walce spojrzał na pretendenta do tytułu.

Tag team match 

Keith Lee & Swerve Strickland Vs. JD Drake and Anthony Henry

Zwycięzcy– Keith Lee, Swerve Strickland

Keith poinformował, że jego drużyna właśnie pojawiła się w top 5 rankingu drużyn. Przerwali mu zawodnicy drużyny Taza. Ricky Starks uznał, że to właśnie oni powinni dostać walkę o mistrzostwo. Wszystkim przerwał Christian Cage, który uznał, że na Double or Nothing odbędzie się Three-Way match o mistrzostwa drużynowe.

Chwilę później doszło do biczowania Wardlowa. MJF obrażał kibiców z Houston. Uderzenia MJF’a nie robiły wrażenia na byłym członku The Pinnacle. 2 razy Maxwell posłużył się Shawnem Spearsem. Lider Pinnacle zaatakował Wardlowa swoim pierścieniem, a Shawn Spears wykonał na nim C4. MJF zaczął liczyć przypięcie po czym uznał, że Wardlow nie dostanie walki na Double or Nothing.

Ćwierćfinałowy mecz męskiego turnieju Owena Harta 

Rey Fenix Vs. Kyle O’Reilly

Zwycięzca– Kyle O’Reilly

Następnie byliśmy świadkami Blackpool Combat Club i Jericho Appreciation Society. Jericho uznał, że William Regal powinien być jednym z najlepszych na świecie, powinien mieć mistrzostwo świata około 10 razy, ale wyszedł na klasy światowej nałogowca. Chris nazwał każdego z zawodników drużyny Regala przegrywami. Jericho wyzwał ich na 3 Stadium Stampede mecz. Moxley uznał, że nie zgadza się na coś takiego. Fani zasłużyli, aby obejrzeć walkę. Chris zgodził się na to, a chwilę później doszło do bójki między drużynami.

Ćwierćfinałowy mecz żeńskiego turnieju Owena Harta 

Dr. Britt Baker D.M.D Vs. Maki Itoh

Zwyciężczyni– Dr. Britt Baker D.M.D

Serena Deeb była rozczarowana tym, że i Tony Schiavone i Dustin Rhodes, którego poprosiła, żeby wszedł na ring, nie dają jej szans w walce o mistrzostwo kobiet. Serena spoliczkowała Dustina. Następnie pojawiła się Thunder Rosa, ale Deeb uciekła z jej pasem mistrzowskim.

Półfinałowy mecz turnieju Owena Harta 

Adam Cole Vs. Jeff Hardy

Zwycięzca– Adam Cole

Po walce doszło do bójki między Undisputed Elite, a braciami Hardy, Darby’m Allinem i Stingiem. Na sam koniec show Undisputed Elite skoncentrowali się na nodze Stinga, którą zaczęli atakować krzesłem.