AEW Dynamite 17 sierpnia 2022: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show byli Tony Schiavone, Jim Ross, Excalibur oraz Taz. Gala odbyła się w mieście Charleston. Oto wyniki show:

CM Punk rozpoczął galę. Chciał on dać rewanż Adamowi Page’owi, który nie odpowiedział na wyzwanie. Zawodnik z Chicago następnie przeszedł do Jona, którego nazwał trzecim najlepszym w swojej grupie. Punk wyzwał Jona na All Out. Ten przyszedł na ring i powiedział, że Punk wrócił tu tylko po to, bo skończyły mu się pieniądze. Mox stwierdził, że Punk stracił już ducha walki dawno temu. Na sam koniec doszło do bójki między panami.

Powerhouse Hobbs powiedział, że nie potrzebuje kolegi, który nie ma problemu z porażką. Hobbs był tylko po to, żeby mieć pewność, że Starks zostanie mistrzem, a ten nie był w stanie tego zrobić. Hobbs powiedział, że jeśli chodzi o The Factory to ma dla nich niespodziankę.

2 Out Of 3 Falls Match 

Bryan Danielson Vs. Daniel Garcia

Zwycięzca– Bryan Danielson

Po walce Bryan chciał podać rękę Danielowi jako formę szacunku. Zawodnika Blackpool Combat Club zaatakował jednak Jericho. Garcia powstrzymał Chrisa, przez co ten, zdenerwowany wyszedł z areny.

Kassidy powiedział, że w piątek będą nowymi mistrzami Tag Team.

https://mywrestling.com.pl/aew-dark-16-sierpnia-2022-wyniki/

Kiedy Tony Nese i Mark Sterling chcieli wejść na ring zaatakował ich Jon Moxley. Ten powiedział, że chce walki z Punkiem tu i teraz. Aktualny mistrz AEW pojawił się na arenie, ale zostali oni rozdzieleni przez ochronę.

Jericho powiedział, że chce porozmawiać z Danielem Garcią w przyszłym tygodniu. Ricky Steamboat uznał, że Bryan Danielson byłby lepszym mentorem niż Jericho dla Daniela.

Tag Team match

Varsity Blonds Vs. The Gunn Club

Zwycięzcy– The Gunn Club

Po walce pojawił się Stokely Hathaway. The Gunn Club zaatakowało Billy’ego Gunna aż do momentu kiedy na arenie pojawili się The Acclaimed.

Jungle Boy wyzwał Christiana Cage’a na All Out. Ten pojawił się na arenie i odmówił przyjęcia wyzwania. Cage powiedział, że trochę ich poniosło i chce to wszystko naprawić. Jungle Boy zaatakował Cage’a, ale ten wybronił się i wykonał Low Blow. Następnie zaatakował rękę byłego mistrza Tag Team i nadepnął na nią.

Singles match 

Toni Storm Vs. KiLynn King

Zwyciężczyni– Toni Storm

Ćwierćfinał turnieju o mistrzostwa AEW Trios 

La Faccion Ingobernable(Andrade El Idolo, Rush, Dragon Lee) Vs. Matt & Nick Jackson,Kenny Omega 

Zwycięzcy– Matt & Nick Jackson, Kenny Omega

Po walce Andrade zaatakował Dragona Lee.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl