AEW DYNAMITE 17 listopada 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na AEW Dynamite. Pierwszym po Full Gear. Na Backstage’u jest Kenny Omega, Adam Cole oraz the Young Bucks. Omega powiedział, że będzie musiał coś naprawić. Coś, miał na myśli The Young Bucks. Matt zapewnił go jednak, że nadal ,, mają to”.

 

Show zaczynamy od celebracji Adama Page’a. Nowego mistrza AEW. Dark Order było z nim na ringu i szybko przytulili oni go. Fani krzyczeli, że Adam zasłużył na to, ale ten przerwał im i powiedział, że wywalczył to sobie, ale wie jaką odpowiedzialność to niesie. Przywołuje on Bryana Danielsona. Ten wchodzi na ring i gratuluje nowemu mistrzowi. Dodaje on, że jest jednak zaskoczony, że nie będzie walczył z Omegą. Paige powiedział, że zdążył pokonać Omegę w mniej niż 30 minut i jeśli Danielson chce, to mogą walczyć oni już dziś. Ten jednak odmówił, żeby Adam nie miał później wymówek, że nie był przygotowany na tą walkę.

 

Singles match

Bryan Danielson Vs. Evil Uno

Zwycięzca– Bryan Danielson

 

Danielson dodał, że zanim zmierzy się z Adamem, pokona każdego zawodnika Dark Order. Zmierzy się on z Coltem Cabaną za tydzień.

 

2point0 i Daniel Garcia przerwali Eddiemu Kingstonowi. Kingston powiedział, że Garcia pozwolił na to, żeby 2 dorosłych facetów nazywało go synem. Eddie po dłuższej chwili odszedł.

 

Tag team match

Orange Cassidy & Tomohiro Ishii Vs. The Butcher & The Blade

Zwycięzcy– Orange Cassidy & Tomohiro Ishii

 

FTR, Andrade El Idolo zaproponowali walkę 4 na 4 ( z Malakai Blackiem kontra Lucha Bros, PAC, Cody Rhodes). Tully Blanchard powiedział, że on jest w stanie jeszcze dać od siebie walkę.

 

Ćwierćfinał turnieju o pas TBS 

Hikaru Shida Vs. Nyla Rose

Zwyciężczyni– Nyla Rose

 

Malakai Black ostrzegł Cody’ego, PAC’a, Lucha Bros, że najlepiej, żeby oddychali teraz, dopóki tlen jest po ich stronie.

 

MJF, Shawn Spears i Wardlow weszli na ring. Maxwell chełpił się ze swojego zwycięstwa. Powiedział, że jest w stanie pokonać naszych bohaterów samym headlockiem i nie ma nikogo na jego poziomie, a on będzie przyszłym mistrzem świata.

 

Na ringu pojawił się CM Punk. Maxwell przedstawił się mu, ale Punk odmówił podania dłoni, a po chwili zawodnik z Chicago opuścił ring.

 

Tony Schiavone przeprowadził wywiad z Darbym Allinem. Darby dodał, że MJF nie złamał go, ale będzie chciał w przyszłości rewanż. Natomiast teraz chce on walczyć z największych i najgorszym… Przerwało mu The Gunn Club. Billy zmierzy się z Allinem za tydzień.

 

Adam Cole oznajmił nam, że The Young Bucks nie zostali dopuszczeni przez lekarzy do walki, ale on i Bobby Fish zmierzą się z Jungle Boy’em i Luchasaurusem na Rampage.

 

Tag team match

The Acclaimed Vs. Dante Martin & Lio Rush

Zwycięzcy– Dante Martin & Lio Rush

 

Po walce na ring wszedł Team Taz. Taz pogratulował zwycięzcom walki. Starks powiedział Dante, że jeśli dołączy do nich to będzie miał świetlaną karierę, jeśli zostanie z Rushem, ta kariera będzie zdecydowanie gorsza.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Sammy Guevara Vs. Jay Lethal

Zwycięzca– Sammy Guevara