AEW Dynamite 12 Stycznia 2022: Wyniki

Witamy wszystkich w Raleigh. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Adam Cole wszedł na ring z ReDRagon. Chciał nazwać ich najniebezpieczniejszą drużyną na tym świecie, ale w trakcie przerwali mu The Young Bucks. Ci żartując podziękowali mu za zaproszenie. Matt Jackson oznajmił, że ich postanowieniem noworocznym jest odzyskać mistrzostwa drużynowe. Jak się okazało, Kyle oraz Bobby posiadają takie same postanowienie. Następnie na ringu pojawili się Best Friends z Orange’m Cassidy’m i doszło do brawlu. Włączyły się do niego także Britt Baker D.M.D oraz Kris Statlander. Na sam koniec Adam wykonał Superkick i pocałował się z mistrzynią kobiet.

Singles match 

CM Punk Vs. Wardlow

Zwycięzca– CM Punk

Wardlow przegrał walkę przez MJF’a, który w nieskończoność prosił o wykonywanie Powerbombów przez swojego partnera z The Pinnacle. Po walce MJF i Wardlow musieli zostać oddzieleni przez Shawna Spearsa.

Singles match 

Dante Martin Vs. Powerhouse Hobbs

Zwycięzca– Dante Martin

Martinowi w walce pomógł Jay Lethal.

Już na początku wywiadu z Inner Circle przerwał im Eddie Kingston. Ten oznajmił, że przez Jericho, Santana i Ortiz nie są mistrzami drużynowymi. Pierwszy mistrz AEW oznajmił, że jeśli Eddie pojawi się dziś w walce Guevary to Chris natychmiast za nim pobiegnie.

MJF ogłosił, że za tydzień CM Punk zmierzy się z Shawnem Spearsem.

Na arenę wszedł mistrz AEW. Adam Page powiedział, że w ciągu ostatniego miesiąca spędził w ringu około 90 minut i to mu wystarczyło, żeby w tym momencie być mistrzem. W związku z nowym rokiem nadchodzą nowi pretendenci.

Wtedy na arenie pojawił się Dan Lambert, który powiedział, że szanuje mistrza, który w porównaniu do Cody’ego wypracował sobie wszystko. Z wyjątkiem jego charakteru kowboja. To, że Adam nałoży kapelusz kowboja nie czyni go nim. Page zaproponował, żeby Dan wszedł na ring, ale do niego ostatecznie wszedł Lance Archer, który wykonał Black Out slam na krzesło.

FTR wyzwało Lee Johnsona oraz Brocka Andersona na walkę drużynową. Pojedynek odbędzie się za tydzień.

Singles match 

Hikaru Shida Vs. Serena Deeb

Zwyciężczyni– Serena Deeb

Nowi mistrzowie drużynowi ogłosili, że są otwarci na wszelkie wyzwania. John Silver oraz Alex Reynolds poprosili o walkę. Zobaczymy ją już na najbliższym Rampage.

Singles match 

Matt Hardy Vs. Penta El Zero Miedo

Zwycięzca– Penta El Zero Miedo

Po walce na chwilę zgasło światło i w związku z tym pojawił się Malakai Black. Zaatakował on zwycięzcę tej walki. W rezultacie pojawiła się Julia Hart i The Varsity Blonds. Ponownie zgasło światło i w rezultacie pojawił się także Brody King. Brody oraz Malakai poradzili sobie z rywalami.

Tag team match

The Acclaimed Vs. The Bear Country

Zwycięzcy– The Acclaimed

Po walce Darby Allin zaatakował zwycięzców pojedynku i to samo zrobił Sting. Na zakończenie ten drugi wykonał swój atak kończący.

W krótkiej wiadomości od PAC’a dowiedzieliśmy się, że ma on kłopot ze wzrokiem.

Matt Harry uznał, że chyba za bardzo skupia się na AEW, a nie na sobie. Andrade zaproponował mu współpracę co w rezultacie może zmienić karierę obu panów.  Matt na zakończenie zaprosił go do biura.

Singles match o mistrzostwo TNT 

Sammy Guevara Vs. Daniel Garcia

Zwycięzca– Sammy Guevara

Po walce 2point0 zaatakowało mistrza, a chwilę później na zakończenie gali Chris Jericho i Eddie Kingston musieli zostać rozdzieleni przez sędziów.