Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami show jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Taz oraz Excalibur.

Singles match

Chris Jericho Vs. Komander

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce Don Callis przypomniał Chrisowi czasy, kiedy to walczyli oni razem w drużynie. Pomagał im również Bad Allen. Chris zauważył, że nadal ma wszystkie włosy, ale pamięta kiedy Allen prosił ich, aby Don i Chris zawsze trzymali się razem. Callis przyznał, że nie dotrzymali oni obietnicy, ale Bad Allen musi uśmiechać się w niebie, widząc, że Chris może dołączyć do rodziny Callisa.

Jack Perry chowając się w swoim Suvie został zaatakowany przez Hooka. Jungle Boy uciekł.

Don Callis przyznał, że to on ogłosi piątą osobę w Blood & Guts meczu.

Półfinał turnieju Blind Tag Team

Orange Cassidy & Darby Allin Vs. Jericho Appreciation Society

The Mogul Embassy pomogło Danielowi i Sammiemu wygrać walkę.

Zwycięzcy– Jericho Appreciation Society

Roderick Strong zapytał Adama czy ten polubił MJF’a. Cole odpowiedział, że Maxwell nie jest w połowie złym człowiekiem. Mistrz chwilę później wysłał smsa Adamowi, że jest chory i nie zawalczy dziś.

Półfinał turnieju Blind Tag Team

MJF, Adam Cole Vs. Big Bill, Brian Cage

Zwycięzcy– MJF, Adam Cole

Po walce panowie przyznali, że chcą zostać mistrzami drużynowymi.

Jack Hager przypomniał Chrisowi ich wspólną historię. Hager na samym końcu podarował swoją czapkę Jericho. Przyznał, że waży się tutaj nie tylko kariera Chrisa, ale i jego.

Półfinał damskiego turnieju ku pamięci Owena Harta

Ruby Soho Vs. Skye Blue

Zwyciężczyni– Ruby Soho

Po nauce rapu w QTV, Solo i QT Marshall pogratulowali Cameron.

Singles match

Swerve Strickland Vs. Nick Wayne

Zwycięzca– Swerve Strickland

Don Callis wszedł do ringu aby ogłosić kto dołączy do BCC na Blood & Guts. Zwyzywał on Omegę, który zdecydował się wkroczyć na ring. Na jego nieszczęście zaatakował go Moxley, Takeshita, a potem i PAC. Kiedy Mox zapytał Omegę o jego ostatnie słowa, ten zdecydował się zapowiedzieć ich piątego zawodnika, którym jest Kota Ibushi. Chwilę później The Young Bucks oraz Page uratowali Omegę.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl