nxt

Kolejny tydzień, kolejne NXT 2.0 i kolejne starcia w ramach Dusty Rhodes Tag Team Classic.

15 lutego będzie specjalny odcinek NXT 2.0, Vengeance Day.

MATCH #1
MSK vs Jacket Time – Dusty Rhodes Tag Team Classic First Round Match

Zwycięzcy: MSK (Assisted Blockbuster na Kushidzie)

Po walce rywale pokazali sobie szacunek.

Zoey Stark na backstage’u mówi do Io Shirai, że może nie być gotowa na Dusty Rhodes Tag Team Classic, więc Io musi sobie znaleźć nową partnerkę. Io mówi, że nie chce nowej partnerki.

Legado del Fantasma znajdują się w ringu. Santos mówi, że tydzień w tydzień od kiedy Bron pojawił się w NXT 2.0, każdy mówi te same rzeczy na jego temat, na temat jego rodziny i jej słabych umiejętności matematycznych. Santos gardzi to jak szybko Bron się znalazł w NXT 2.0 i jak szybko zdobył mistrzostwo NXT i najgorsze jest to, że zrobił to przed Santosem. Bron pojawia się. Bron mówi, że Santos jest świetny, ale niepewny bo potrzebuje resztę LDF. Bron mówi, że jego rodzina nauczyła go jak radzić sobie ze swoimi sprawami samemu, w przeciwieństwie do Santosa. Bron mówi, że może przyjąć wyzwanie od Santosa w każdej chwili. Santos mówi, że zawalczą wtedy kiedy on będzie chciał. LDF wychodzi z ringu, ale Mendoza i Wilde ostatecznie rzucają się na Breakkera, jednak nie wychodzi im to zbyt dobrze i Bron czyści ring.

MATCH #2
Solo Sikoa vs BOA – No Disqualification Falls Count Anywhere Match

Zwycięzca: Solo Sikoa (Splash na stole)

Gunther mówi, że jego rodzice dali mu imię jako cześć ku jego pradziadkowi, dzięki któremu poznał pro wrestling.

MATCH #3
Duke Hudson vs Guru Raaj

Zwycięzca: Duke Hudson (Razor’s Edge)

Dante Chen pojawił się po walce i wdał się w brawl z Dukem. Duke wykonał Chop Block na nodze Dante, która była kontuzjowana.

MATCH #4
Kay Lee Ray, Persia Pirotta, Indi Hartwell vs Toxic Attraction

Zwycięzcy: Kay Lee Ray, Persia Pirotta, Indi Hartwell (Fireman’s Carry Slam od Persii na Gigi)

Cora Jade pyta się po raz kolejny Raquel, czy będzie jej partnerką na Dusty Rhodes Tag Team Classic. Raquel nie zmieniła swojego nastawienia, Raquel mówi, że jeśli ma walczyć z kimś, to z kimś kto w stanie za każdym razem, kiedy trafi na deski.

MATCH #5
Grizzled Young Veterans vs Andre Chase & Bodhi Hayward – Dusty Rhodes Tag Team Classic First Round Match

Zwycięzcy: GYV (Double Codebreaker na Bodhim)

Po walce pojawił się w ringu Von Wagner z Robertem Stonem i zaatakował Bodhiego i Chase’a.

MATCH #6
Io Shirai vs Tiffany Stratton

Zwycięzca: Io Shirai (Moonsault)

Malcolm Bivens mówi, że Gunther to głupie imię i powinien się on nazywać DUMBASS. Diamond Mine nie obchodzi to jak on się nazywa lub co on może zrobić, ponieważ to jest początek końca Imperium, kiedy to Creed Brothers wygrają Dusty Rhodes Tag Team Classic i zabiorą pasy Imperium, a Roderick Strong pokona Gunthera. Za tydzień Six Man Tag Team match, Diamond Mine vs Imperium.

Carmelo Hayes i Trick Williams przedstawiają gościa specjalnego NXT 2.0, OllieJayyy.

Za tydzień Cora Jade zawalczy z Raquel Gonzalez, Legado Del Fantasma zawalczy z Bronem i partnerem jego wyboru.

MAIN EVENT
Cameron Grimes vs Tony D’Angelo – Walka o miano pretendenta do pasa NXT North American

W trakcie walki pojawił się Pete Dunne, który uderzył Tony’ego kijem do krykieta.

Zwycięzca: Cameron Grimes (Cave-In)

Bron Breakker wychodzi z areny, ale zatrzymuje go LDF. Przychodzi Tommaso Ciampa, i odstrasza LDF. To on będzie partnerem Brona za tydzień.

Więcej postów