Chris Jericho o starciu z The Undertakerem, Zaktualizowana karta pojedynków na Redemption, Lio Rush o swoich kolejnych występach

» We czwartek dowiedzieliśmy się, że osobą, która zastąpi Ruseva w starciu z The Undertakerem podczas Greatest Royal Rumble będzie Chris Jericho. Były WWE United States Champion za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat najbliższego pojedynku z DeadManem.
”Kiedy ostatni raz byłem na ring z The Undertakerem, to pokonałem go i zdobyłem WWE World Championship. Za kilka tygodni na Greatest Royal Rumble znów go pokonam. #KingOfTheCasketMatchghest”.
» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się 22 kwietnia podczas gali Impact Wrestling Redemption:
* Austin Aries (c) vs. Pentagon Jr. vs. Fenix (Impact World Championship)
* Matt Sydal (c) vs. Petey Williams (Impact X Division Championship)
* LAX (c) vs. Eli Drake and Scott Steiner (Impact World Tag Team Championship)
* Allie (c) vs. Su Yung (Impact Knockouts Championship)
* Tommy Dreamer, Eddie Edwards, and Moose vs. oVe (House of Hardcore 6-Man Tag Match)
» WWE NXT Superstar Lio Rush za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący swoich następnych występów podczas tapingów WWE NXT. We środę Lio Rush wystąpił w dark matchu, w którym pokonał Chico Adamsa. Towarzyszył mu ochroniarz, Babatunde Aiyegbusi, który być może już w przyszłym tygodniu zadebiutuje w telewizji:
New and exciting projects to come soon! Be on the look out for announcements coming in the near future. #MM
— Man Of The Hour (@itsLioRush) 10 kwietnia 2018
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.