WWE rezerwuje kilka wielkich gwiazd na WrestleManię 39

0
wwe.com

wwe.com

WWE jest w trakcie przygotowań do WrestleManii, dzięki czemu możemy liczyć na kolejne niespodzianki.

Portal PWInsider.com poinformował, że na WrestleManii 39 pojawi się Gangrel, który od dłuższego czasu regularnie występuje na scenie niezależnej. Sprowadzenie tego niezwykle utytułowanego pro- wrestlera może doprowadzić do spotu z udziałem Damiana Priesta, który w tym momencie nie ma żadnego zapowiedzianego starcia na największej ze scen.

Prawdopodobnie nie dojdzie do reunion z udziałem Edge’a oraz Christiana, ponieważ „One More Match” jest pod kontraktem z All Elite Wrestling, a w ostatnim czasie przedłużył kontrakt ze wspomnianą firmą.

WWE Hall of Famers Booker T oraz Jerry Lawler zostaną sprowadzeni do Los Angeles, więc będą obecni podczas kickoffu poprzedzającego główną galę.

Pozostałe zabookowane gwiazdy, to.

Torrie Wilson

Jim Duggan

Sgt. Slaughter

Michelle McCool

The Undertaker (one-man show at The Novo on Friday night)

Kane

Jimmy Hart

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl


Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.