Wess Lee: Gdyby nie wrestling to skończyłbym ze sobą

0
Wes Lee

Wrestler WWE Wes Lee wystąpił w najnowszej odsłonie Busted Open Radio. W trakcie wywiadu profesjonalny wrestler wypowiedział się na temat wrestlingu, czyli branży która sprawiła, że jego życie ponownie nabrało sensu.

Nie spodziewałem się, że uda mi się dożyć do 24 roku życia. Nie miałem żadnych perspektyw, żadnego planu, ani wizji. Wstąpiłem do wojska w wieku 18 lat, a wyszedłem z niego mając 23 lata. Do cholery nie wiedziałem, co mam ze sobą zrobić. W tamtym czasie trenowałem i w pewnym stopniu łyknąłem profesjonalnego wrestlingu, ale nic tak naprawdę nie ruszyło do przodu. Nie czułem, że to będzie ścieżka, którą chcę podążać i poświęcić się temu. W tej branży nigdy nie wiesz, czego możesz się spodziewać oraz co z tego wyjdzie. Na szczęście byłem w stanie wybić się ponad szereg i teraz mam swój cel. Miałem przeczucie, że w końcu w jakimś stopniu będę miał wpływ na cały świat. Dzięki temu nieco zarysowałem powierzchnię mojego potencjału. Wiem, że jest większy obszar, który mogę z siebie wyciągnąć i Wam zaprezentować. Po prostu dobrze się bawię i praca sprawia mi wiele frajdy. Zawsze jest coś czego można się nauczyć, więc staram się cały czas poprawiać swój warsztat.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl


Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.