• Roman Reigns • Ciekawostki •

Leati Joseph “Joe” Anoaʻi bądź Roman “Booman” Reigns. Jeden z najbardziej nie lubianych wrestlerów ostatnich lat.Ma jednak swoich zwolenników.

Co wiesz o Romanie?

1.Przed rozpoczęciem wrestlingowej przygody,uprawiał futbol amerykański.

Zainteresował się tym sportem w szkole średniej. Należał do “Georgia Tech Yellow Jackets”. Miał okazję założyć opaskę kapitana.Drużyna obecnie występuje w NCAA Division I (najwyższa klasa rozgrywkowa międzyuczelniana).

2.Pochodzi z wielkiej samoańsko-amerykańskiej rodziny wrestlerów.

Jego ojciec stworzył Tag Team “Wild Samoans” wraz ze swoim bratem. Jest spokrewniony z Yokozuną,Umagą oraz Rikishim. O braciach Usos i The Rocku nie muszę wspominać bo wie o tym każdy kto ogląda WWE 🙂

3.Royal Rumble.

Pobił rekord liczby wyeliminowanych przeciwników należący do Kane’a. Przez blisko 13 lat nikt nie był w stanie tego dokonać.Fakt,iż WWE próbowało zrobić z Romana “Terminatora” bardzo się nie spodobał publiczności.To nie tak miało wyglądać.O dziwo nie wygrał tamtego RR matchu.Co było moim zdaniem błędem.Natomiast jeszcze większą zbrodnię dokonano dając Romanowi zwycięstwo rok później.

4.Slammy Awards.

Jest najmłodszym w historii zdobywcą nagrody Superstar of the Year. Miał wówczas 28 lat.Czas szybko leci.Pamiętacie to jak wczoraj?

5.Debiut.

Dave Meltzer ocenił jego debiutancką walkę na 4,5 gwiazdki.Jest to naprawdę wysoka nota.Mamy na myśli występ na TLC 2012.

6.Jego idolem jest Bret Hart.

7.Jest w związku małżeńskim z Galiną Becker.

Poznał ją w szkole średniej podczas występów dla futbolowej drużyny.Mają córkę o imieniu Joelle.

8.Wcześniej występował pod nazwą “Leakee”.

×Kto następny?×

Swoje propozycje możecie zgłaszać w komentarzach.Z pewnością się pojawią.

Polecamy również zakładkę “CIEKAWOSTKI”.Być może pominąłeś/aś jakiś artykuł 🙂 •