Mocne debiuty na Slammiversary, Kolejny amerykański raper w WWE?, Konfrontacja Lesnara z Joe, Co szykuje The Miz?, Rocznica Undertakera i Michelle McCool

» Na początek bardzo ważna informacja odnośnie niedzielnej gali Slammiversary PPV od Impact Wrestling. Mianowicie po długo miesięcznych spekulacjach, w federacji zarządzanej obecnie przez grupę Anthem zadebiutują gwiazdy Lucha Underground i AAA – Drago oraz Hijo del Fantasma. Staną oni do walki o pasy mistrzowskie Tag Team. Będzie to 4-Way Match, więc obok wspomnianych wcześniej Drago oraz Fantasmy, a także broniących tytułów LAX czekamy jeszcze na dwa inne tag teamy.

» Amerykański raper Lil Yachty w rozmowie z TMZ Sports wyznał, że kontaktował się niedawno z WWE w sprawie gościnnego występu i możemy go zobaczyć w przyszłości w TV. Powiedział również, że chciałby pracować z The Hardys, ponieważ Jeff Hardy jest jego ulubionym wrestlerem.

» Paul Heyman za pośrednictwem Twittera wyznał, że jego klient Brock Lesnar będzie wzywał dziś na RAW swojego oponenta z Great Balls of Fire – Samoa Joe. Szykuje się zatem kolejna ostra konfrontacja!

» A, to zaś co przygotował dla Was mistrz Interkontynentalny The Miz:

» The Undertaker i Michelle McCool obchodzą dzisiaj siódmą rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji para udostępniła na Instagramie takie oto zdjęcie:

#7years ????

Post udostępniony przez Michelle McCool-Calaway (@mimicalacool)