Zdjęcie CM Punka przed kolejną walką w UFC, Możliwy powrót na gali Royal Rumble, Koniec SummerSlam w Barclays Center?!

» W internecie pojawiło się zdjęcie, jak aktualnie wygląda CM Punk. Jak wiemy jest on w trakcie przygotowań do walki na gali UFC 225, na której jego rywalem będzie Mike Jackson. Na zdjęciu widać jak bardzo treningi i zbijanie wagi do limitu drastycznie zmieniło jego posturę, która już zdecydowanie nie pasowała by do wrestlera.

» Marc Copani, lepiej znany jako Muhammad Hassan nie występował w WWE od dekady po tym, jak The Undertaker zakończył karierę jego postaci. Teraz jednak wypowiada się o tym, że chciałby powrócić do wrestlingu, aby dokończyć historię postaci. Jego marzeniem jest występ na jeszcze jednej gali np. Royal Rumble, a według obserwatorów nie wypadł z formy i zasługuje na taką szansę.

“To była by świetna sprawa powrócić do tej atmosfery. Nie chcę tego robić na pełen etat, lecz tęsknię za tym. Tęsknię za kolegami, ringiem, ale najbardziej za sztuką wrestlingu…”

» SummerSlam, czyli jedna z największych gal WWE w roku od paru ostatnich lat odbywa się na Brooklynie. Według WrestleVotes to jednak się zmieni, ponieważ oficjele planują zamienić Barclays Center po tegorocznej gali na coś większego. Głównym pomysłem jest stadion, a najlepiej jeśli będzie się znajdował w jakimś wakacyjnym miejscu, tak aby pasowało do tematu przewodniego gali.