Zaktualizowana karta walk Elimination Chamber, Seth Rollins opowiada o współpracy z Finnem Balorem, Dark match po Monday Night RAW

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk Elimination Chamber, która odbędzie się 25 lutego w T-Mobile Arenie w Las Vegas:

Elimination Chamber o WWE Universal Title #1 Contender
John Cena vs. Elias vs. Braun Strowman vs. 3 Superstars TBA

First-Ever Women’s Elimination Chamber for the RAW Women’s Title
Alexa Bliss vs 5 nieznanych kobiet

» WWE RAW Superstar Seth Rollins udzielił wywiadu dla The Des Moines Register, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Finnem Balorem:

”Finn oraz ja oczywiście rywalizujemy ze sobą w oparciu o fakt, że obaj jesteśmy sportowcami znanymi na całym świecie. Robimy to od dawna i oboje zwracamy uwagę na tę samą nagrodę, czyli bycie Universal Championem. Za każdym razem, gdy mamy szansę wkroczyć do ringu ze sobą staramy się być najlepsi i przejść do kolejnego poziomu. Po prostu przesuwamy granice i robimy to co jest najlepsze w wrestlingu, a fani mogą nas zaobserwować w telewizji”.

» Po zejściu z anteny odbył się dark match, w którym 16-krotny mistrz WWE John Cena zaśpiewał ”Fly Eagles Fly” w celu wsparcia drużyny NFL’s Philadelphia Eagles, którzy zmierzą się z New England Patriots w Super Bowlu: