Wywiad z Simonem Gotchem, Damien Sandow o swojej przyszłości, Tye Dillinger odnośnie współpracy z Youngiem, Film o Joanie Laurer

» Były WWE Superstar Simon Gotch udzielił wywiadu dla USA Today, w którym wypowiedział się na temat decyzji dotyczącej jego odejścia z federacji oraz przyszłości Aidena Englisha:

”Zaproponowali mi polubowne rozwiązanie współpracy, więc się zgodziłem na to. Jednak muszę przyznać, że była to jedna ze smutniejszych chwil z moim udziałem. Niestety od dłuższego czasu nie byłem szczęśliwy w WWE i wiedziałem, że muszę wykonać jakiś ruch no i się stało”.

”Myślę, że po moim odejściu z WWE, Aiden English ma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w walkach solowych. Aiden udowodni wszystkim, że jest w stanie osiągnąć coś więcej niż bycie tylko szarym bohaterem. Wydaje mi się, że moje odejście wpłynie w pozytywny sposób na jego karierę”.

» Były WWE & Impact Wrestling Superstar Damien Sandow (Aron Stevens) wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez X-Packa, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości związanej z wrestlingiem:

”Zapewniam Was, że moje buty nie zostały jeszcze odstawione. Jestem bardzo przejrzystą osobą, to jedna z cech, które mnie wyróżniają, a także potrafię nawiązać dobry kontakt z fanami. Nie zamierzam kłamać i mówić, że wkrótce powrócę do WWE, czy TNA. Jedyną rzeczą jakiej jestem pewien to fakt, iż tęsknię za interakcją z fanami, którzy na prawdę potrafią się dobrze bawić. Po odejściu z Impact Wrestling coś innego przykuło moje spojrzenie i nie koniecznie jest to związane z wrestlingiem”.

» WWE Smackdown Live Star Tye Dillinger w rozmowie udzielonej dla TV Insider wypowiedział się na temat współpracy z Erickiem Youngiem podczas jego pobytu w NXT TV:

”Współpraca z nim była czymś zadziwiającym, ponieważ jest innym facetem niż w przeszłości. Jego postać ma własną historię tworzoną wspólnie z dziwakami z The SAniTY, którzy wiedzą czego chcą. Przez 15 lat ciężkiej pracy poznawaliśmy się co doprowadziło do naszego ostatniego pojedynku na specjalnym pokazie NXT TakeOver: Orlando”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy oficjalny trailer zwiastujący pojawienie się filmu dokumentalnego związanego ze zmarłą byłą WWE Women’s Chayną (Joanie Laurer). Oprócz opowieść o życiu zawodniczki w filmie usłyszeć możemy wywiady z Mickiem Foleyem oraz Seanem Waltmanem: