Wywiad z pierwszym mistrzem Maniac Zone Wrestling, The Gobbledy Gooker powraca do WWE, Zeb Colter na temat zwycięstwa Goldberga na Survivor Series

» Jeden z redaktorów MyWrestling przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z pierwszym mistrzem w historii federacji Maniac Zone Wrestling Justinem Joyem. Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi:

Mateusz: 30 października byłeś na seminarium prowadzonym przez Eddiego Edwardsa. Co nam możesz o tym powiedzieć?

Justin Joy: Mieć przyjemność być w ringu, gdy patrzy na Ciebie obecny TNA world champion to samo w sobie jest świetnym uczuciem! Na seminarium były pokazywane w większości tak zwane “little things” które są ważniejsze w wrestlingu niż różnego rodzaju akcje. Jest to coś czego typowi widzowie nie dostrzegają i wiele osób tego nie rozumie, ale jesteś w stanie dzięki temu zrobić walkę wszędzie i z każdym. Seminarium to bardzo pomogło mi polepszyć swoje fundamenty!

Mateusz: Podobnie jak Michał Buri Buras planujesz występować dla Kamikaze Pro Wrestling? A może w innej z brytyjskich federacji?

Justin Joy: Podobnie jak Michał jestem “niezależny”. W wrestlingu niezależnym nie ma żadnych ograniczeń co do występów, możesz występować wszędzie, gdzie tylko Cię zechcą! To właśnie pozwala budować i rozwijać swoją karierę, zamykanie się tylko na jedną organizacje jest dużym błędem, jeśli się chce coś osiągnąć w tym biznesie. Twoim zadaniem jest pokazywanie się jak największej liczbie osób, no chyba że wrestling jest traktowany tylko jako hobby. Więc odpowiadając na Twoje pytanie tak, planuję występować dla Kamikaze Pro i tak zamierzam występować w innych brytyjskich organizacjach.

Mateusz: Miałeś okazję porozmawiać z mistrzem TNA?

Justin Joy: Nie tylko miałem okazję z nim porozmawiać, ale nawet sprzedawałem jego merch podczas show!

Mateusz: Wiesz już mniej więcej kiedy będziemy mogli zobaczyć twoją pierwszą walkę dla brytyjskiej federacji?

Justin Joy: Co do występów miałem już jedna propozycję, jednak nie do końca odpowiadały mi warunki stawiane przez promotora. Ale spokojnie, niedługo o mnie usłyszycie!

Mateusz: No proszę to świetna sprawa 🙂 Fajnie, że Ci się już powodzi i będę trzymał za Ciebie kciuki. Ale musisz wiedzieć, że dla wszystkich nadal będziesz najlepszym mistrzem Maniac Zone Wrestling 😉

Justin Joy: Patrząc na obecnego “mistrza” to ja tutaj nie widzę żadnej niespodzianki. Ale jedno będzie na zawsze w kartach historii, PIERWSZY MISTRZ MZW – JUSTIN JOY!

Mateusz: Czyli mam rozumieć, że śledzisz wciąż poczynania Maniac Zone Wrestling?

Justin Joy: Jak mogę nie śledzić czegoś co wyrosło między innymi przez moje poświęcenia? Oczywiste jest to, że śledzę jak się ma wrestling w Polsce.

Mateusz: Jak teraz wygląda zwykły dzień w twoim wykonaniu? Czy coś się zmieniło po twoim wyjeździe z Polski?

Justin Joy: Zmieniło się wszystko, największa zmiana to taka, że aktualnie trenuje wrestling 3 razy w tygodniu i to z dwoma różnymi trenerami! Skupiłem się również jeszcze bardziej na treningach siłowych, a od razu po siłowni wchodzę do pociągu i jadę potrenować w ringu. Póki co wszystko idzie po mojej myśli, wszedłem na większe obroty i nic mnie nie zatrzyma!

» Cathy Kelley za pośrednictwem Twittera poinformowała, że w tym tygodniu będzie ona gospodarzem odcinka WWE Main Event wraz z …..The Gobbledy Gooker:

» Były WWE Superstar Zeb Colter za pośrednictwem Twittera skomentował reakcję fanów WWE, którzy byli niezadowoleni ze zwycięstwa Billa Goldberga nad Brockiem Lesnarem, które miało miejsce na gali Survivor Series: