Wyniki z live eventu WWE, Ciekawostka związana z Sethem Rollinsem, Najnowsze TOP 10, Kolejny występ Finna Balora w Wielkiej Brytanii, Debiut Justina Joya w Anglii

» Zaczynamy od wyników z wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Rochester:

Fatal 4 Way Tag Team Championship Match
The New Day def. Luke Gallows & Karl Anderson, Enzo & Cass, Sheamus & Cesaro

Singles Match
Neville def. Jinder Mahal

Po walce Mahal powiedział, że wygrana Neville’a była fuksem i chce otrzymać trudniejsze wyzwanie, na które odpowiedział… Big Show.

Singles Match
Big Show def. Jinder Mahal

8 Man Tag Team Match
Golden Truth, Sin Cara & Darren Young def. The Shinning Stars, Curtis Axel & Titus O’Neil

Singles Match
Seth Rollins def. Rusev

Tag Team Match
Bayley & Alicia Fox def. Nia Jax & Charlotte

Sędzią specjalnym tej walki była Emmalina.

Singles Match
Braun Strowman def. Sami Zayn

US Championship Match
Roman Reigns def. Kevin Owens

» ESPN’s Stats & Info podało do wiadomości ciekawostkę, iż na dzisiejszej gali Roadblock zakończy się pewna seria dla Setha Rollinsa. Otóż w ostatnich 17 walkach na galach PPV w których brał udział Rollins, stawką były pasy mistrzowskie. Tym razem będzie jednak inaczej, gdyż Seth weźmie udział w pojedynku z Chrisem Jericho, a jak wiemy, pas tym razem na szali się nie znajdzie.

» WWE na swoim YouTube’owym kanale opublikowało kolejną walkę, tym razem jest to pojedynek Romana Reignsa z Sheamusem o pas mistrzowski WWE World Heavyweight Championship (obecnie WWE Championship) z gali TLC 2015:

https://www.youtube.com/watch?v=nC4YQqYSaNg

» Poniżej zaś najnowsze TOP 10 od WWE:

» Finn Balor zaskoczył swoich fanów w Irlandii i niespodziewanie pojawił się na wczorajszej gali Over The Top Wrestling, gdzie wygłosił promo:

» Co warto odnotować, wczoraj w Anglii występ zaliczył także były mistrz Maniac Zone Wrestling – Justin Joy. Był to dla niego debiut w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w federacji Coventry Pro Wrestling na której walczył wczoraj również Robbie E.