WWE Superstars 10/6/2016 – Raport

Witam i zapraszam na kolejny odcinek WWE Superstars, tym razem nagranego z Oklahoma City, Oklahoma
Komentatorami są Tom Phillips & Byron Saxton.
Dzisiaj zaczynamy walką Sin Cara vs Viktor

Walka numer 1: Sin Cara vs Viktor
Jako pierwszy na macie wylądował Viktor, za sprawą Shoulderblocku. Po paru unikach Cara nie dał sobie wykonać Hiptossu, który ładnie skontrował na Bridging Pin – 1 Count.
Za drugim podejściem Viktor obejmuje kontrolę, wykonując European Uppercut. Po paru ciosach 1/2 Ascension postawił na Back Suplex, ale ten został skontrowany. Cara wystawił jeszcze nogi w narożniku na które nadział się rywal, a następnie wykonał Headscissors (troszkę zbotchowane) Miała być jeszcze akcja w narożniku, ale tu Viktor podrzucił Luchadora, i ten wylądował twarzą w narożniku, do tego jeszcze Jumping European Uppercut/Canadian Lifter – 2 Count. Czas na Rear Chinlock, który został zerwany. Viktor chciał jakoś zatrzymać Carę, ale ten zrobił unik, a następnie wyprowadził Springboard Moonsault, ale po tym Viktor wyprowadza kolano w brzuch, do którego dokłada Football Kick – 2 Count.
Dominacja Viktora trwa, a w niej nie działo się nic takiego szczególnego. Po kolejnym zerwanej dźwigni, Sin Cara Kitchen Sink Knee, na które odpowiedział Roll Up’em, z którego przechodzi do Powerbomb! Zawodnicy na macie, a sędzia rozpoczyna odliczanie do 10. Jako pierwszy wstaje Sin Cara, wymierzając Springboard Crossbody, Springboard Back Elbow. Miała być jeszcze akcja Corner, ale Luchador został wypchnięty na krawędź ringu, ale mimo tego poradził sobie lepiej, ponieważ skontrował szarżę oponenta, który wyleciał poza ring. Sin Cara nie czeka, i już po chwili wykonuje Suicide Dive!
Pora na akcję z 3 liny, ale skończyło się na niczym, ale następna akcja padła łupem Viktora, ponieważ wyprowadził Harley Race Knee! Pora na Slingshot Powerbomb od Viktora, ale Sin Cara kontruje to na Roll Up – 1..2..3! Pinfall!
Zwycięzca via Pinfall: Sin Cara – 5:50 Żadna rewelacja. Akcji pod względem ringowym nie wiele, akcji wykonanych przez zawodników nie wiele, nie ma co oglądać. Ocena to 2/10 

Pasmo powtórkowe z Raw

W dzisiejszym Main Evencie Superstars obejrzymy starcie tag-teamowe. Dolph Ziggler & Zack Ryder podejmą Dudley Boyz.

Reszta powtórek

Main Event: Dolph Ziggler & Zack Ryder vs Dudley Boyz
Od razu po gongu uwaga Zacka została przeniesiona na Bubbę, który zaczepił Rydera, co wykorzystał D-von powalając oponenta. Suplex od D-vona, a już po chwili akcja drużynowa – Double Shoulderblock, a legalnym na ringu jest Bubba Ray. Ryder 3 razy lądował w narożniku, zanim zdołał skontrować wykonując Double Knees, które poprawił jeszcze Missile Dropkickiem. Na dokładkę jeszcze Corner Forearm Smash, i można sygnalizować Broski Boot, które udało się zaaplikować! Bubba jednak od razu ucieka za ring, i tym samym zmierzamy na reklamy.

Po reklamach Dolph złapał Puncha od Bubby, który Zackowi wymierzył Body Slam. Jest zmiana, i pora na Whassup, ale Ryder zaczął się wiercić, po chwili przerolowując. Zack pokazuje aby D-von wymierzył Headbutta na swoim tag-team partnerze, ale oczywiście Devon nie jest skory do tego, jednak został zmuszony do tego wobec ruchu Dolpha, który wypchnął przeciwnika,w końcowym rezultacie Devon wymierza Whassup na swoim partnerze. Po tej akcji Devon przyjął na siebie jeszcze Neckbreaker, a przed ElBro Dropem uratował go Bubba Ray, który poruszył linami, wobec czego Zack wylądował swoimi klejnotami na 3 linie. Broski został jeszcze pchnięty w barykadę, a w ringu otrzymał Leg Drop – 2 Count.
Pomimo tego że Zack zdołał się wydostać z dźwigni, to i tak wpadł na Jumping Back Elbow – 2 Count.
Bubba atakował nogi przeciwnika, wykrzykując coś do niego co chwilę (typowy trash talk)
Skończyło się to jednak z momentem gdy The Long Island Iced-Z niespodziewanie wykonał Faceplant, po którym oboje padli na matę. Jest zmiana u obu ekip, i po raz pierwszy na ring wchodzi dziś Dolph, i to z wielką werwą, wymierzając 2xJumping Clothesline, Stinger Splash + Neckbreaker. Na koniec Elbow Drop – 1..2 Kick out przez Devona.
Ziggy przemierza się do kolejnej akcji, ale trafia na Uppercut od Devona. Zmiana u Dudley Boyz, a gdy Bubba wkraczał na ring, Dolph przymierzał się do Famouser, z mizernym skutkiem, ponieważ Devon skontrował, a Bubba poczęstował Ziggy’ego Big Bootem – 1..2. Kick out!
Zdenerwowany Bubba wpadł na pomysł wykonania na Dolphie podwójnego Standing Splash, ale The Showoff w ostatniej chwili umknął rywalom, którzy zderzyli się ze sobą. Zack wyciąga Devona poza ring, a w samym ringu Dolph sygnalizuje Superkick, który jednak został zablokowany. Bubba Ray sygnalizuje swoją akcję, ale w tym momencie na jego twarzy ląduje Superkick – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięzcy via Pinfall:  Dolph Ziggler & Zack Ryder – 6:30 (Pokazane) Akcji tag-teamowych w wykonaniu Dolpha i Zacka zero, co nie dziwi, ale zdziwiło mnie samo rozpisanie tego pojedynku, który nie wyglądał jak większość (o ile nie każdy) pojedynków tag-teamowych na Superstars. 6 minut to dobry czas jak na taką walkę, ale nie do końca wykorzystany. Za dużo przewagi Dudleyów, którzy przeważali od reklamy, a gdy stracili kontrolę, to praktycznie był już koniec pojedynku, dlatego uznaję tę walkę za średnią. Mi osobiście nie przypadła do gustu, dlatego proponuję wam ją obejrzeć, i dać mi znać co wy o niej sądzicie. Nie koniecznie musicie się ze mną zgadzać. Moja ocena powinna więc być wyśredniona – nie za wysoka, nie za niska, więc myślę że 4/10 będzie dobrą oceną.

Pasmo powtórkowe, po którym zapraszam na oglądanie EURO 2016.
Zanim jednak przystąpicie do meczów, stały punkt moich raportów ^^
Miłego tygodnia 🙂