WWE Super ShowDown 2019 – Wyniki, Wydarzenia

Poniżej przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia, końcówki oraz wyniki walk z odbywającego się obecnie Super ShowDown. Post będzie aktualizowany na bieżąco!

 1. The Usos pokonali The Revival. W końcówce walki Jimmy zmienił zmęczonego Jaya, wykonał kilka Superkicków na Wilderze i Dawsonie, po czym wraz z bratem wykończył Dasha po Stereo Superkicku wykonanym we współpracy z bratem.
 2. Seth Rollins pokonał Barona Corbina, zachowując Pas Universal. Corbin, kłócący się z sędzią i niezadowolony z jego sprawowania się podczas walki został zaskoczony po stanowczej ofensywnej reakcji oficjela i skutecznym roll-upie Setha. Po walce do ringu z walizką w jednym ręku i krzesłem w drugim przyszedł Brock Lesnar, który chciał zainkasować kontrakt na główny pas RAW. Rollins jednak odparł atak przy pomocy najpierw krzesła, a następnie walizki, na której wykonał na Lesnarze Curb Stompa.
 3. Finn Balor (Demon King) pokonał Andrade, broniąc pomyślnie Mistrzostwo Interkontynentalne. Pod koniec starcia Balor skontrował Superplexa w DDT z trzeciej liny, po czym przypiął Meksykanina.
 4. Shane McMahon przy asyście Drew McIntyre’a pokonał Romana Reingsa. Reigns, próbujący wykonać Speara na McMahonie, nadział się na Claymore’a od Drew, który wykorzystał nieuwagę sędziego.
 5. Lars Sullivan pokonał Lucha House Party poprzez dyskwalifikację. Meksykanie zaatakowali we trójkę Larsa i wykonali na nim kombinację Splashów z trzeciej liny. Cruiserzy zaczęli zmierzać w stronę rampy, ale zostali dogonieni przez Sullivana, który znokautował przeciwników poza ringiem.
 6. Randy Orton pokonał Triple H’a. Orton wykonał na H’u RKO, po którym Hunter odkopał. Podobnie było przy Pedigree od Huntera dla Randalla po skontrowaniu Punt Kicka. Akcja przeniosła się później poza ring, gdzie to Randy otrzymał od przeciwnika serię Back Suplexów na nieodsłonięty stolik komentatorski. Młodszy z dwójki walczących wczołgał się do ringu, starszy odpoczął poza nim, a gdy chciał wykończyć oponenta, otrzymał drugie, tym razem skuteczne, RKO.
 7.  Braun Strowman pokonał Bobby’ego Lashleya. Braun zrzucił Lashleya z narożnika i wykonał na nim Powerslam.
 8. Kofi Kingston pokonał Dolpha Zigglera, zachowując Pas WWE. Ziggler chciał wykonać Superkicka na Xavierze Woodsie stojącym przy jednym z narożników. Woods skontrował kopnięcie i uderzył nogą Dolpha, po czym oszołomiony pretendent otrzymał kończące Trouble in Paradise od Kingstona.
 9. Mansoor wygrał 50-osobowy Battle Royal, eliminując jako ostatniego Eliasa.
 10. Goldberg i Undertaker pokonali wszystkich widzów po 12 minutach wejściówek.
 11. Undertaker pokonał Goldberga po 8,5 minuty “walki” poziomem idealnie podsumowującej całą galę. W tym miejscu dziękuję jednemu z kolegów z redakcji, który był na siłach, żeby włączyć stoper i wyłączyć go we właściwym momencie.