WWE SmackDown Live 5 września 2017: Raport

Za stołem komentatorskim obecni są: Tom Phillips oraz Byron Saxton, a także Corey Graves, który zastąpi Johna Bradshawa Layfielda. W ciemnej alei stoci Randy Orton, który powiedział, że w swojej dotychczasowej karierze widział wiele wzlotów i upadków przy czym zaznaczył, że Shinsuke Nakamura będzie należał do grupy osób, które zainkasują RKO. Viper także zapewnił, że pokona Jindera Mahala i zdobędzie tytuł WWE.

W ringu obecna jest posiadaczka walizki Money in the Bank Carmella oraz James Ellsworth, jednak zostali oni odcięci przez wkurzonego Kevina Owensa, który był wkurzony ze względu na sytuację związaną z komisarzem SmackDown Live, Shanem McMahonem. Na arenie pojawił się komisarz, który stwierdził, że nie zamierza przechodzić ponownie tego samego. KO poprosił o odpowiedź odnośnie jego zaangażowania we wszystko oraz obwinianie wszystkich o doznane porażki. Shane odpowiedział, że przestał obwiniać wszystkich za swoje błędy po czym dostał w twarz przez co doszło do brawlu z udziałem tej dwójki. Nagle zjawił się GM SmackDown Daniel Bryan, któremu na szczęście udało się uspokoić całą sytuację.

Na zapleczu Kevin Owens ogłosił, że wkrótce stanie się właścicielem firmy, ponieważ zamierza podać wszystkich członków rodziny McMahon do sądu przy czym dodał, że Daniel Bryan powinien się cieszyć z ostatnich dni pracy na niebieskiej tygodniówce.

1 walka: Singles Match
Natalya def. Carmella (w/James Ellsworth)

Po pojedynku Carmella chwyciła mikrofon i powiedziała, że rozumie Jamesa Ellswortha, który ją przeprosił i przyznał, że to właśnie przez niego nie udało się jej pokonać obecnej mistrzyni SmackDown Nattie. Następnie Carmella dodała, że James nie jest człowiekiem, a jego matka powinna go oddać po narodzinach.

Po chwili w ringu pojawił się nowy i ulepszony Dolph Ziggler, który był wściekły na fanów zgromadzonych na arenie za to iż nie doceniają największej gwiazdy na świecie. Nagle zjawił się 16-krotny mistrz WWE John Cena, który zachęcił wszystkich fanów do kupna ręczników z jego podobizną. A po chwili Show off zaprezentował kolejne wejście lecz tym razem w stylu Randy’ego Savage’a oraz Naomi. Następnie dodał, że fani sprawiają iż czuje się chory i nie potrafi odnaleźć prawdziwego siebie.

2 walka: Singles Match
Aiden English def. Sami Zayn

Pojedynek ten trwał około jednej minuty.

Tymczasem na zapleczu Generalny Manager SmackDown Live ogląda powtórkę wydarzeń z udziałem komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona oraz Kevina Owensa. Nagle przy boku Daniela zjawili się The New Day oraz The Usos, którzy ogłosili iż w przyszłym tygodniu odbędzie się Las Vegas Street Fight o pasy tag teamowe.

GM SmackDown Daniel Bryan jest obecny w ringu, do którego także zaprosił Shane’a McMahona. Komisarz zjawił się i przyznał, że niektóre sprawy potoczyły się nie w taki sposób jaki powinny. Następnie Daniel przypomniał mu zeszłoroczną sytuację związaną z The Mizem, który stale wypominał iż nie walczy w ringu i nigdy do niego nie powróci. Daniel dodał, że nie mogą wspólnie z Shanem prowadzić SmackDown i atakować swoich pracowników, więc komisarz poniesie pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Bryan powiedział, że otrzymał telefon od Vince’a McMahona, który kazał zawiesić Shane’a na czas nieokreślony.

Tymczasem na zapleczu obecny WWE Champion Jinder Mahal wyjawił, że nie obchodzi go z kim zmierzy sie na gali No Mercy, czy to będzie Randy Orton, czy Shinsuke Nakamura, gdyż zamierza ich sprowadzić do Modern Day Maharaja.

3 walka: Singles Match
Baron Corbin def. Tye Dillinger

Na backstage’u James Ellsworth prosi Carmellę o drugą szansę. Posiadaczka walizki Money in the Bank kazała mu się zamknąć i ogłosiła, że chce aby robił wszystko zgodnie z jej poleceniem po czym pocałowała swojego partnera.

4 walka: Singles Match o miano pretendenta do pasa WWE
Shinsuke Nakamura def. Randy Orton

Po pojedynku na arenie pojawił się Kevin Owens, który ogłosił, że piekło zacznie się w przyszłym tygodniu na SmackDown Live.