WWE SmackDown Live 31 października 2017: Raport

Najnowszy odcinek SmackDown Live odbył się w Scope Arena w Norfolk.

Czas na wielkie ogłoszenie Shane’a McMahona odnośnie Survivor Series. Komisarz SmackDown Live powiedział, że wszyscy obecnie znajdujący się na Monday Night RAW uważają, że niebieski brand jest gorszy jednak prawda jest zupełnie inna. Następnie dodał, że na listopadowej gali PPV wszyscy zapłacą za to co spotkało GM Daniela Bryana po czym mianował siebie kapitanem niebieskiej drużyny.

Singles Match
Bobby Roode def. Dolph Ziggler – 2 out of 3 falls match(Winner qualifies for the Survivor Series team)

Na zapleczu obecni byli The New Day przebrani w stroje Jimmy’ego Harta, Brothera Love an Akeem. Nagle przy nich pojawili się Rusev oraz Aiden English. Rusev ogłosił, że to jest jego dzień co zostało wyśmiane przez Big E, który rzucił wyzwanie byłemu mistrzowi U.S.

Na zapleczu odbył się krótki segment z udziałem kobiet, które wezmą udział w Survivor Series Matchu. Becky już na samym początku próbowała skierować kilka słów otuchy w kierunku swoich zawodniczek jednak z jakiegoś dziwnego powodu Natalya zaczęła buntować Charlotte.

Singles Match
Baron Corbin def. Sin Cara przez DQ

Ente

Na zapleczu obecni byli SD Tag Team Champions The Usos, jednak do nich dołączyli Benjamin oraz Gable. Panowie powiedzieli, że w przyszłym tygodniu na SmackDown zdobędą pasy tag teamowe.

Singles Match
AJ Styles def. Samir Singh

Po pojedynku mistrz WWE Jinder Mahal brutalnie zaatakował AJ Stylesa wykonując mu swoją akcję kończącą.

Singles Match
Rusev def. Big E

Na zapleczu Sin Cara wypowiedział się na temat swojego pojedynku z Baronem Corbinem przy czym stwierdził, że nie ma łatwego życia, gdyż przeszedł przez piekło tylko po to, aby zdobyć to co mu się udało.

Na zapleczu Rusev pojawił się w pokoju Shane’a McMahona, który ogłosił, że jeśli w przyszłym tygodniu zawodnik z Bułgarii pokona AJ Stylesa to znajdzie się w jego drużynie.

Kolejny odcinek The Fashion Files

Singles Match
Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens
Dzięki zwycięstwu Nakamura stał się czwartym członkiem drużyny SmackDown.