WWE SmackDown Live 30 października 2018: Raport

Znajdujemy się w State Farm Arenie w Atlancie. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest WWE Champion AJ Styles, który ma zmierzyć się z Danielem Bryanem na evencie Crown jewel. AJ powiedział, że chce coś zrzucić ze swojej piersi, po czym zaprosił Bryana do ringu. Daniel powiedział, że darzy wielkim szacunkiem AJ Stylesa jako mężczyznę oraz konkurenta, ale kiedy patrzy na niego to widzi tylko i wyłącznie WWE Championship. Bryan dodał, że tytuł ma dla niego bardzo duże znaczenie, ponieważ kiedy powiedziano mu, że nigdy więcej nie będzie walczył, to pomyślał o WWE Title. AJ powiedział, że mu przykro, ponieważ w zeszłym tygodniu Bryan okłamał wszystkich mówiąc, że jego atak był przypadkowy oraz dodał, że nie musza czekać do Crown Jewel, ponieważ chce zmierzyć się z Danielem o tytuł na SmackDown. Na arenie pojawił się Shane McMahon, który powiedział, że wkrótce odbędzie się WWE Championship Match z udziałem AJ Stylesa oraz Daniela Bryana. Po tych słowach odszedł, a AJ i Bryan spoglądali na siebie.

WWE Title Match: Daniel Bryan vs. AJ Styles

Zwycięzca: AJ Styles

Po pojedynku panowie pogratulowali sobie dobrego pojedynku, ale nagle zjawił się Samoa Joe, który brutalnie zaatakował mistrza WWE wykonując na nim Coquina Clutch. Bryan próbował uratować swojego przyjaciela, jednak i on został ustawiony w Coquina Clutch.

Na zapleczu obecny jest Jeff Hardy, który powiedział, że raz na zawsze udowodni że jest najlepszy na świecie. Natomiast The Miz powiedział, że on jest nie tylko gwiazdą WWE, ale także ojcem i mężem prowadzącym reality show.

GM SmackDown Paige przeprowadziła wywiad z Charlotte Flair odnośnie jej Last Woman Standing Matchu z SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Charlotte powiedziała, że jej walka mogła potoczyć się różnie. Następnie Paige zapytała Charlotte, czy chce zostać kapitanem jej drużyny na Survivor Series, ale propozycja ta została odrzucona.

Trick or Street Fight: Big E vs. Cesaro

Zwycięzca: Big E

Na zapleczu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Shane’a McMahona, Jeffa Hardy’ego, The Miza, Randy’ego Ortona oraz Reya Mysterio, który wie jak brutalną osobą jest viper, ponieważ wzbudza on strach u innych gwiazd WWE. Rey dodał, że pojawi się na Crown Jewel, aby reprezentować każdego, kto się czegoś boi. Orton odpowiedział, że zamierza pokazać Reyowi jak bardzo złośliwą osobą jest tej nocy. Shane McMahon powiedział, że spotkał się z nimi, ponieważ nie chce, aby jego siostra powiedziała, iż któraś z gwiazd RAW jest najlepsza na swiecie. Na zakończenie zaznaczył, że jeśli gwiazdy SmackDown przegrają z gwiazdami RAW, to zostaną zwolnieni z niebieskiej tygodniówki.

Shinsuke Nakamura vs. R-Truth

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Tymczasem na ringu obecna jest SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, która na Survivor Series zmierzy się z RAW Women’s Champion Rondą Rousey. Becky powiedziała, że została ustawiona na stosie krzeseł i przeszła kolejną walkę na Evolution, która wygrała. Becky dodała, że jest ostatnią Last Woman Standing i pokonanie Charlotte Flair na Evolution powinno zostać odznaczone. Lynch dodała, że inne kobiety z WWE, z którymi Ronda wchodziła do ringu zostały pokonane, ale on jest inna i podróżowała po całym świecie, aby niszczyć takie panie jak Rousey.

The Miz and Randy Orton vs. Jeff Hardy and Rey Mysterio

Zwycięzcy: Jeff Hardy i Rey Mysterio

Po pojedynku Randy Orton wykonał RKO na Jeffie, a następnie wyprowadził swoją akcję kończącą na The Mizie. To zakończyło najnowszy epizod niebieskiej tygodniówki.