WWE SmackDown Live 3 października 2017: Raport

Show rozpoczynamy od oddania hołdu ofiarom strzelaniny, która miała miejsce w Las Vegas.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z konfrontacji obecnego WWE Championa Jindera Mahala oraz Shinsuke Nakamury, do której doszło w zeszłym tygodniu na SmackDown Live. Po chwili Renee Young stojąca w ringu zaprosiła do siebie pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE, który wypowiedział się na temat prowokacji ze strony Jindera Mahala. Segment ten został przerwany przez The Singh Brothers, którzy pojawi się na arenie po czym przedstawili Jindera Mahala, jednak mistrz z za pleców zaatakował swojego rywala jednak w ostatecznym rozrachunku to mistrz wyprowadził swoją akcję kończącą na przeciwniku.

Po krótkiej przerwie nadszedł czas na starcie tag teamowe z udziałem kobiet.

1 walka: Women’s Tag Team Match
Carmella (w/James Ellsworth) i Natalya def. Becky Lynch oraz Charlotte Flair

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Kevina Owensa oraz Shane’a McMahona. Panowie zmierzą się ze sobą na gali Hell in a Cell.

Po krótkim wideo do ringu przybył Bobby Roode. Następnie Tom Phillips pogratulował Mike’owi Kanellisowi, któremu wkrótce urodzi się dziecko. Panowie obecni byli w ringu i doszło do lekkiego brawlu między nimi.

2 walka: Singles Match
Bobby Roode def. Mike Kanellis

Po pojedynku na arenie pojawił się Dolph Ziggler, który już na samym początku zaznaczył, że zamierza pokazać wszystkim wejście jakiego jeszcze nikt nie widział. Następnie Bobby powiedział, że wejście Zigglera było bardzo słabe przez co musi mu zaprezentować coś wspaniałego w postaciu GLORIOUS.

W drodze do ringu są bracia Usos, którzy zamierzają przeczytać prawa jakie mają The New Day. The Usos już na samym początku ogłosili, że na gali Hell in a Cell pokonają swoich przeciwników dzięki czemu stworzą nową dywizję drużynową, która będzie na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas. Bracia także dodali, że po HIAC będą pięciokrotnymi mistrzami tag teamowymi, do segmentu włączyli się The New Day. Panowie powiedzieli, że nadszedł czas aby porozmawiać o pewnych słabościach. Jeden z członków mistrzów tag teamowych powiedział, że każdy wie kto tak naprawdę zdominował dywizję tag teamową i lepiej będzie jeśli Usos odpuszczą sobie.

Na zapleczu obecny WWE Champion Jinder Mahal rozmawiał z ludźmi w swoim rodzinnym języku, a następnie dodał, że wszyscy zobaczą co w dniu dzisiejszym stanie się z ich bohaterem Shinsuke Nakamurą, a to będzie tylko przedsmak wydarzeń jakie doświadczy na gali Hell in a Cell.

Następnie dowiedzieliśmy się, że na gali Hell in a Cell Chad Gable i Shelton Benjamin zmierzą się z The Hype Bros w kick offie poprzedzającym główną galę, a także będziemy świadkami powrotu The Fashion Files.

3 walka: Singles Match
Tye Dillinger def. Baron Corbin

Zwycięzca szybko udał się na zaplecze jednak głos AJ Stylesa wciąż rozbrzmiewał na arenie co bardzo zdenerwowało Barona Corbina. AJ Styles powiedział, że SmackDown Live jest jego domem i miejscem, które zbudował po tym jak pokonał Johna Cenę. Na zakończenie Styles dodał, że Corbin powinien zejść mu z drogi jeśli nie chce skończyć jako przegrany.

Tymczasem w ringu obecna jest Dana Warrior wraz z kilkoma kobietami, którym udało się wygrać z rakiem piersi. Dana oraz WWE Superstars rozmawiali na temat współpracy między WWE, a Susan G. Komen po czym każda z kobiet otrzymała różowy WWE Women’s Championship!

Do ringu zmierza Rusev, a u jego boku Aiden English, który zmierzy sięz Randym Ortonem.

4 walka: Singles Match
Randy Orton def. Aiden English (w/Rusev)

Następnie Tom Phillips oraz pozostali komentatorzy SmackDown Live wypowiedzieli się na temat zeszłotygodniowego pojedynku z udziałem Samiego Zayna oraz Kevina Owensa. A tymczasem za kulisami widzimy spacerującego Shane’a McMahona, który powiedział iż wie co robi oraz wszystko będzie w porządku dopiero wtedy, gdy zakończy swoją sprawę z Kevinem Owensem.

W ringu obecny jest Shane McMahon, który czeka na swojego przeciwnika Kevina Owensa. Komisarz SmackDown został przywitany przez fanów w Denver ogromnym popem co nikogo nie może dziwić. Następnie na arenie rozbrzmiał theme song Owensa jednak zawodnik się nie pojawił co skłoniło Shane’a do nazwania go tchórzem. Shane dodał, że po gali Hell in a Cell jego rywal będzie w inny sposób postrzegał świat WWE. Wśród fanów pojawił się były mistrz Stanów Zjednoczonych, który powiedział iż spędził wiele czasu w Denver po czym odwrócił się plecami do komisarza jednak ten ruszył w kierunku KO i doszło do brawlu między zawodnikami, który wygrał młodszy wrestler. Po chwili przerwy Owens powiedział, że zniszczy Shane’a na gali Hell in a Cell, a także dodał iż nie powinien się martwić o skakanie z klatki, ponieważ zostanie z niej zrzucony.