WWE SmackDown Live 24 października 2017: Raport

Show rozpoczynamy od przypomnienia poniedziałkowych wydarzeń z udziałem gwiazd niebieskiego brandu, a następnie na arenie pojawił się komisarz Shane McMahon, który powiedział, że przechodzi rehabilitację, ale jest odpowiedzialny za pewne sprawy dotyczące przyszłomiesięcznej gali PPV Survivor Series. Shane dodał, że jego podopieczni zjawili się na RAW, ponieważ lepiej jest walczyć poza ringiem. Następnie powiedział, że porażka AJ Stylesa na TLC dała im wiele do myślenia i to się już nie powtórzy. Po chwili na arenie pojawił się Sami Zayn, który przywitał Shane’a, a następnie powiedział, że ma nadzieję iż komisarz nie doznał wielkich obrażeń po gali Hell in a Cell. Sami dodał, że Kevin Owens będzie częścią zespołu SmackDown na Survivor Series, gdyż on jest potrzebny do wygrania. Shane odpowiedział, że nie chce aby Sami oraz KO reprezentowali SmackDown na listopadowej gali PPV, ale jeśli chcą być w drużynie to muszą pokonać swoich rywali, a pierwszym dla SZ będzie Randy Orton.

Przed rozpoczęciem pierwszej walki za stołem komentatorskim pojawili się The Usos.

1 walka: Tag Team Match
Chad Gable i Shelton Benjamin def. The New Day

Na zapleczu obecne są wszystkie Women’s SmackDown oraz Generalny Manager Daniel Bryan, który ogłosił, że wszystkie panie znajdą się w zespole SmackDown z wyjątkiem Lany. Następnie dodał, że odbędzie się Fatal 5-Way Match, który wyłoni liderkę drużyny.

Czas na Fashion Files! The Ascension i Breezango to Fashion Dogs. Tymczasem widzimy w pokoju związanego Jamesa Ellswortha. Fandango zapytał go o to, gdzie aktualnie znajduje się walizka Money in the Bank. Po chwili pojawiła się Carmella z walizką, w której znajduje się brudna bielizna należąca do Jamesa Ellswortha. Breezango twierdzą, że sprawa została rozwiązana jednak z tą decyzją nie zgadzają się The Ascension, którzy twierzą, że dwaj bracia to Bludgeoned.

Następnie na zapleczu Shane rozmawia z Danielem, który chce wiedzieć, dlaczego nie został poinformowany o inwazji gwiazd SmackDown na RAW. Shane odpowiedział, że on jest tutaj szefem i nikomu nie musi się spowiadać.

2 walka: Singles Match
Sin Cara def. Baron Corbin przez DQ.

Po pojedynku mistrz U.S Baron Corbin brutalnie zaatakował swojego przeciwnika i wykonał na nim End of Days.

W ringu obecny jest mistrz WWE Jinder Mahal, który powiedział, że Paul Heyman jest kłamcą, gdyż on posiada wszystko co najlepsze do bycia w tym miejscu, w którym obecnie jest. Jinder dodał, że zaczął od bycia jobberem, a teraz znajduje się na szczycie dzięki czemu udało mu się pokonać Ortona i Nakamurę oraz zyskać szacunek ludzi mieszkających w jego kraju. Następnie dodał, że stanie się on najgorszym koszmarem Lesnara, ponieważ era Maharajah się rozpoczęła.

3 walka: Singles Match
AJ Styles def. Sunil Singh

Po pojedynku Kevin Owens dowiedział się, że jego przeciwnikiem będzie Shinsuke Nakamura. Sami powiedział, że pokonają swoich przeciwników i będą stanowić Team Samiego i Kevina.

4 walka: Fatal 5-Way Match
Becky Lynch def. Charlotte Flair, Carmella, Tamina oraz Naomi

Następnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu odbędzie się 2-Out-Of-3 Falls Match z udziałem Bobby’ego Roode’a oraz Dolpha Zigglera.

5 walka: Singles Match
Randy Orton def. Sami Zayn

Na backstage’u Shane McMahon i Daniel Bryan mówią, że był to udany pokaz, ponieważ nikt z RAW nie próbował się na nich odgryźć.