WWE SmackDown Live 24 kwietnia 2018: Raport

Show rozpoczynamy od grafiki poświęconej zmarłemu WWE Hall of Famerowi Bruno Sammartino, którego imię było skandowane przez fanów zgromadzonych w arenie. Znajdujemy się w KFC Yum Center, a na pokaz zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton.

W ringu obecny jest The Miz, więc czas na Miz TV. Były IC Champion poprosił wszystkich o to, aby się zamknęli, a następnie dodał, że The A-Lister powrócił na SmackDown Live. Mike dodał, że brakuje mu tylko jednej rzeczy, tytułu, ale po piątkowej gali Greatest Royal Rumble odzyska IC Championship, ponieważ pokona Setha Rollinsa, Samoa Joe i Finna Balora. Miz opowiada o swoim gościu, który wciąż ma do niego pretensje za sytuację, która miała miejsce podczas jednego z odcinków Talking Smack. Niespodziewanie na arenie zjawił się Big Cass, który powiedział, że w MizTv potrzebny jest gość specjalny i dlatego się pojawił. Miz odpowiedział, że miał przeprowadzić wywiad z Danielem Bryanem na co Cass się zaśmiał i stwierdził, iż DB nikogo nie obchodzi, ponieważ to on ciężko pracował, aby jak najszybciej powrócić po kontuzji, ale nikt o nim nie mówi. Big Cass dodał, że żyje w cieniu małego człowieka po czym spogląda w oczy The Miza i dodaje, że fani wrestlingu nigdy nie spełnią swoich marzeń, ponieważ są jak grupa Bunch of Joe Schmoes. Cass dodał, że jest w WWE, ponieważ jest wysoki, wykształcony oraz przystojny, a to czyni go wartościową postacią na SmackDown Live i nie zamierza dłużej żyć w cieniu Daniela Bryana, więc zamierza go pobić. Po tych słowach udał się na zaplecze.

Niedługo nastąpi podpisanie kontraktu na pojedynek między Charlotte Flair, a Carmellą.

Na zapleczu Becky Lynch oraz Asuka przygotowują się do pojedynku, ale jedna z kamer zauważyła obolałego Daniela Bryana, który trzymał się za ramię. Adam Pearce oraz sędziowie WWE sprawdzili, czy nic mu się nie stało.

1 walka: Tag Team Match
The IIconics def. Asuka i Becky Lynch

Na zapleczu obecna jest Renee Young, która znajduje się w biurze komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona. Nagle zjawił się WWE Champion AJ Styles, który powiedział, że Shane dał mu szansę na zrewanżowanie się podczas piątkowego eventu Greatest Royal Rumble i zamierza ją wykorzystać. Następnie dodał, że Shinsuke Nakamura wraz ze swoimi przyjaciółmi z Rusev Day weźmie udział w sześcioosobowym tag team matchu.

Spikerzy potwierdzili, że piątkowy event Greatest Royal Rumble zostanie wyemitowany w sieci WWE Network.

Następnie dostaliśmy kolejną zapowiedź przybycia Zeliny Vegi oraz Andrade Cien Almasa na SmackDown Live.

Na zapleczu bracia Usos rozmawiali ze sobą do momentu, aż pojawiła się Naomi. Jey odszedł, a Jimmy chce, aby jego żona obiecała, że nie zaangażuje się dzisiejszej nocy w ich pojedynek tak jak to miało miejsce w zeszłym tygodniu. Naomi odpowiedziała, że w zeszłym tygodniu miała złe przeczucia i tym razem jest podobnie. Jimmy próbuje uspokoić swoją żonę mówiąc, że zamierza się zająć Rowanem i w piątek odzyskać SmackDown Tag Team Championship.

2 walka: Singles Match
Jimmy Uso def. Rowan

Po pojedynku The Usos oraz Naomi świętowali swoje zwycięstwo, a w ich stronę spoglądali The Bludgeon Brothers.

Wkrótce odbędzie się sześcioosobowy tag team match z udziałem Rusev Day i Shinsuke Nakamury oraz AJ Stylesa, Luke’a Gallowsa i Karla Andersona.

W ringu obecna jest Renee Young, która mówi, że szóstego maja na gali BackLash odbędzie się SmackDown Women’s Championship Match z udziałem Charlotte Flair oraz Carmella. Obecna mistrzyni narzeka na brak szacunku, ponieważ powinna zostać przedstawiona przed pretendentką. Carmella dodała, że to już nie jest królestwo Flair, teraz wszystko należy do niej. Mistrzyni dodała, że po BackLash ludzie będą stać i okazywać jej należyty szacunek na jaki zasługuje. Do ringu przybyła Charlotte Flair, która podpisała umowę jako pierwsza, uśmiechnęła się do Carmelli, a następnie krzyczała ”WOO!”. Niestety Carmella nie podpisała kontraktu, przez co została zaatakowana i Charlotte udała się na backstage.

Tom Phillips stwierdził, że podczas krótkiej przerwy Carmella podpisała kontrakt na walkę z Charlotte Flair.

3 walka: Singles Match
Shelton Benjamin def. Randy Orton

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem The New Day, którzy celebrują The Book of Booty, jednak przerwali im The Bar zapewniając, że po dzisiejszej nocy nikt nie zobaczy ich na SmackDown Live, gdyż zamierzają zdobyć RAW Tag Team Championship Titles w Arabii Saudyjskiej.

Na zapleczu obecna jest Renee Young, która przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem. Były GM SmackDown powiedział, że on będzie gotowy na 50-osobowy Royal Rumble, który odbędzie się w piątek, ponieważ powracał po gorszych urazach. Następnie dodał, że Paige zatwierdziła jego walkę z Big Cassem na BackLash.

Na zapleczu Samoa Joe powiedział, że w piątek zamierza zdobyć WWE IC Championship, a następnie oglądać masakrę jaką zgotuje Brocka Lesnar, Romanowi Reignsowi.

4 walka: Six Man Tag Team Match
Rusev, Aiden English i Shinsuke Nakamura def. AJ Styles, Luke Gallows i Karl Anderson

Po pojedynku AJ Styles zaatakował Shinsuke Nakamurę, który niespodziewanie uniknął ciosy i szykował się do wyprowadzenia swojej akcji kończącej, jednak we wszystko wplątał się Anderson i to on ją otrzymał jako pierwszy, a następnie AJ Styles. Tym akcentem zakończyliśmy kolejny odcinek SmackDown Live.