WWE SmackDown Live 14 marca 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live.

Show rozpoczynamy od pojawienia się Daniela Bryana, który wyjawił iż dzisiaj na SmackDown odbędzie się specjalny odcinek Miz TV.

AJ Styles szuka komisarza SmackDown Shane’a McMahona w biurze Daniela Bryana, ale nie może go znaleźć. Daniel poprosił Stylesa o to, aby się natychmiast uspokoił. Były mistrz odpowiedział, że brutalnie pobije kolejną osobę, która będzie kazała mu się uspokoić. Daniel dodał, że Shane’a nie ma w pobliżu, więc nie jest w stanie mu pomóc w żaden sposób.

Czas na promo z udziałem AJ Stylesa, który nazywa siebie największą gwiazdą wsze chczasów i myślał, że będzie miał okazję wystąpić w main evencie na WrestleManii. Następnie dodał, że on musiał się poniżać wielokrotnie, aby dostać się na szczyt natomiast osoby pokroju Johna Ceny nie muszą tego robić. Cena pojawił się po jakimś czasie nieobecności i od razu otrzymał szansę na zdobycie tytułu. Styles przyznał, że na Royal Rumble został pokonany przez Johna Cenę, ale oczekiwał rewanż, lecz zamiast tego został umieszczony w triple threat matchu i został przypięty. Styles wspomniał o wprowadzeniu go do Elimination Chamber Matchu, a także kontrowersyjnego battle royal, gdzie pokonał Luke’a Harpera, ale to nie pozwoliło mu stać się pretendentem. AJ dodał, że rok 2016 był najlepszym rokiem w jego wykonaniu i to główny powód szybkiego rozwoju SmackDown. Na zakończenie dodał, że zamierza rozmawiać z Shanem McMahonem o swojej przyszłości, ponieważ Daniel Bryan jest tylko marionetką w tej układance.

1 walka: Becky Lynch def. Natalya przez submission

Następnie otrzymaliśmy krótki materiał wideo z występu Johna Ceny podczas 2017 Kid’s Choice Awards.

Carmella została dodana do SmackDown Live Women’s Championship Matchu na WrestleManii 33.

Czas na Miz TV.

Maryse oraz Miz powiedzieli, że zamierzają pokazać WWE Universe oszustwa w wykonaniu Johna Ceny oraz Nikki Bella. Maryse pokazała obrączkę, natomiast Mike dodał iż Nikki nie będzie jedną z wyjątkowych kobiet, ponieważ John jest zbytnio zakochany w sobie. Miz wspomniał o tym, że w przeszłości Maryse oraz Nikki były najlepszymi przyjaciółkami, ale pewnego dnia została oszukana przez dziewczynę Ceny, która obiecała jej to co najlepsze, ponieważ Nikki jest dziewczyną 16-krotnego mistrza WWE. Na arenie pojawili się John Cena oraz Nikki Bella, która zapytała Maryse o to, czy jest ona szalona, ponieważ jeśli jest w stanie blokować czyjomś pracę to w jaki sposób wciąż tutaj jest? Następnie dodała, że nigdy nie były najlepszymi przyjaciółkami, a Maryse okrada wszystkich na pieniądze, ale może udowodnić wszystkim iż tak nie jest i otrzymać łomot w ringu. Miz odpowiedział, że Nikki nie dostanie swojej walki, ponieważ nie jest Johnem Ceną. Nagle segment przerywa Daniel Bryan, który zapytał się Miza, czy jest on generalnym managerem SmackDown? Następnie dodał, że ma ochotę uderzyć Miza w twarz, ale nie ma na to siły. Następnie dodał, że w Orlando odbędzie się tag team match: Miz & Maryse vs John Cena & Nikki Bella.

2 walka: Mickie James def. Alexa Bliss

Następnie na zapleczu doszło do brawlu z udziałem AJ Stylesa i Shane’a McMahona. Komisarz SmackDown Live został opatrzony przez służby medyczne w specjalnym pokoju:

Daniel Bryan powiedział, że nie zamierza tolerować takich akcji ze strony AJ Stylesa po czym go zwolnił.

3 walka: Mojo Rawley def. Dolph Ziggler przez CountOut

W ringu obecny jest Randy Orton, który mówi iż można się wiele nauczyć od ”vipera”. Żmije są przebiegłe, nieustraszone oraz bezwzględne. Atakują tylko wtedy, gdy wyczują odpowiedni moment. Orton dodał, że czekał kilka miesięcy na to, aby móc zaatakować Braya Wyatta, ale samo RKO mu nie wystarcza, to byłoby zbyt proste, więc zdecydował się na dołączenie do rodziny, zdobycie zaufania Braya a następnie zniszczenie go. Jak to się mówi? Jeśli nie możesz kogoś pokonać, dołącz do nich. Randy dodał, że jest sadystą, ponieważ zniszczył jedyną rzecz, którą Bray kocha, a ma tutaj na myśli Sister Abigail. Nowe oblicze strachu pojawiło się na twarzy Braya, który pozostał sam i stał się zwierzyną. Na TitanTronie pojawił się Bray Wyatt, który oznajmił, że Randy Orton zachował się bezwzględnie wobec niego i pozbawił go wielu uprawnień, ale Siostra Abigail jest pomiotem szatana i została wykuta w piekle, więc przekazała mu swoją moc i teraz się nie przejmuje tym, że jej dusza spłonęła. Bray dodał, że zamierza oczyścić świat od niewiernych ludzi, a zacznie od Randy’ego Ortona….. Follow the Buzzards.

4 walka: The Usos def. American Alpha

Na Shane McMahon ogłosił, że na WrestleManii 33 zmierzy się on z AJ Stylesem.