WWE SmackDown Live 12 czerwca 2018: Raport

Znajdujemy się w Memphis. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Byron Saxton oraz Corey Graves.

Na ringu widzimy SmackDown General Manager Paige, Charlotte Flair, Naomi, Becky Lynch oraz Lane. Są to uczestniczki niedzielnego Women’s Money in the Bank Ladder Matchu. W trakcie segmentu każda z wrestlerek wypowiedziała się na temat, dlaczego to właśnie ona zostanie kolejną posiadaczką walizki Money in the bank. W trakcie segmentu pojawiły się Billie Kay, Peyton Royce, Sonya Deville oraz Mandy Rose, co doprowadziło do krótkiego brawlu.

Na zapleczu ukazany został Daniel Bryan przygotowujący się do swojego występu.

Po krótkiej przerwie zapowiedziany został Eight-Woman Tag Team Match.

Daniel Bryan vs. Shelton Benjamin

Zwycięzca: Daniel Bryan

Na zapleczu Paige rozmawia z Asuką, która chce zmierzyć się o SmackDown Women’s Championship z Carmellą. Niestety GM nie zaakceptowała propozycji wrestlerki, ale dodała ją oraz mistrzynię do Eight Women’s Tag Team Matchu. Niespodziewanie przy Paige pojawił się The Miz w koszulce sędziego, który chciałby być częścią starcia z udziałem Ruseva i Samoa Joe. Była Divas Champion wie, że The Miz spróbuje ingerować w starcie i na MITB zgarnąć walizkę ale mimo wszystko decyduje się na akceptacje jego propozycji. Mike na zakończenie dodał, że powie kilka dobrych słów na temat “Fighting With My Family”.

W ringu obecny był WWE Hall of Famer, Jerry “The King” Lawler, który zapowiedział Last Man Standing Match, jaki otrzymamy podczas PPV Money in the Bank, po czym zaprosił do siebie WWE Championa AJ Stylesa. Mistrz powiedział, że w zeszłym tygodniu wyszedł z siebie, gdy zobaczył Shinsuke Nakamurę, więc jest mu przykro z tego powodu. AJ dodał, że SmackDown jest jego domem, który zbudował, a Nakamura nie chce przestrzegać jego zasad. Na zakończenie dodał, że po MITB on będzie ostatnim facetem stojącym o własnych siłach.

Samoa Joe vs. Rusev

Zwyciężca: Rusev

Po pojedynku English wrzucił drabinę do ringu, a Rusev po niej się wspiął ku walizce zawieszonej nad kwadratowym pierścieniem. Po chwili The Miz zsunął z niej Ruseva wykonując Skull Crushing Finale, a następnie chwycił walizkę Money in the Banks. Byron Saxton pozwolił sobie na otwarcie walizki, w której znajdowały się naleśniki członków The New Day.

Jeff Hardy vs. Shinsuke Nakamura

Zwycięzca przez DQ: Jeff Hardy

Po pojedynku Nakamura czekał aż jego przeciwnik się podniesie po czym wykonał mu Kinshase odliczając do dziesięciu, to miało być oświadczenie wysłane w kierunku AJ Stylesa, z którym zmierzy się podczas gali Money in the Bank.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Carmellą odnośnie walki z Asuką na Money in the Bank. Mistrzyni zaśmiała się i powiedziała, że jakiś czas temu pokonała Charlotte Flair, która z kolejności poradziła sobie w starciu z Asuką. Carmella dodała, że to ona jest mistrzynią i nie zamierza przejmować się nikim, za to Asuka powinna się jej obawiać, ponieważ Mella Is Money.

Po krótkiej przerwie Renee Young przeprowadziła wywiad z Big Cassem odnośnie niedzielnej gali PPV Money in the Bank. Wrestler stwierdził, że zapłacono mu 25 tysięcy dolarów tylko po, to aby zjawił się w parku rozrywki, z którego przywiózł ciekawą pamiątkę. Jego zadaniem było sprawdzanie, czy dzieci są wystarczająco wysokie do przejażdzki. Na zakończenie dodał, że Daniel Bryan także nie posiada odpowiedniego wzrostu przez, co poniesie porażkę na Money in the Bank.

Charlotte Flair, Asuka, Becky Lynch, Lana and Noami vs. Peyton Royce, Billie Kay, Mandy Rose, Sonya Deville and Carmella

Zwyciężczynie: Charlotte Flair, Asuka, Becky Lynch, Lana and Noami