WWE SmackDown Live 08 maja 2018: Raport

Znajdujemy się w Royal Farms Arenie w Baltimore. Na show zapraszają nas Tom Phillips, Corey Graves oraz Byron Saxton. W ringu obecna jest GM SmackDown Paige, która nazwała BackLash pierwszą wspólną galą dla obu mar, ponieważ odniosła ogromny sukces. Następnie Paige wypowiedziała się na temat No Dq Matchu z udziałem Shinsuke Nakamura i WWE Championa AJ Styles, który był na dobrej drodze do main eventu show, jednak pojawiły się niechciane akcje, przez co dziś każdy z nich wypowie się na temat BackLash. Była mistrzyni kobiet WWE dodała, że w czerwcowym Ladder Matchu odbędą się dwie walki o walizki MITB zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

MITB Qualifying Match: WWE United States Champion Jeff Hardy vs. The Miz

Zwycięzca: The Miz

Na zapleczu Sheamus powiedział, że zwycięstwo Cesaro nad Xavierem Woodsem sprawi iż poczuje się lepiej, po zeszłotygodniowej porażce, która nie przytrafiłaby się gdyby nie ingerencja ze strony Kofiego Kingstona oraz Big E.

Otrzymaliśmy kolejny materiał promujący pojawienie się członków The SAniTY na SmackDown Live.

Renee Young przeprowadziła wywiad z Shinsuke Nakamurą odnośnie jego rywalizacji z AJ Stylesem na BackLash. Wrestler z Azji stwierdził, że nie mówi po angielsku, więc nie zamierza odpowiadać na żadne z jej pytań. Renee odpowiedziała, że wszyscy doskonale wiedzą w jakim języku on się posługuje i angielski nie jest mu obcy. Nakamura zgodził się z tym stwierdzeniem, jednak zaznaczył, iż zapomniał wielu słów zaznaczając, że ich konflikt się jeszcze nie zakończył.

Na backstage’u obecna jest SmackDown Women’s Champion Carmella, która chwaliła się zwycięstwem nad Charlotte Flair, jakie miało miejsce na BackLash. Carmella dodała, że zamierza pojawić się w Londynie, aby wygłosić ważne oświadczenie w Royal Mellabration, więc wszyscy powinni zapomnieć o królewskim ślubie oraz księciu Harrym, gdyż rodzina królewska nie jest zaproszona na show. Mistrzyni dodała, że oprócz ich nie obejrzymy także WWE Hall of Famera Rica Flaira, ponieważ jego córką jest Charlotte Flair, a ona została pobita w niedzielę.

MITB Qualifying Match: Charlotte Flair vs. Peyton Royce

Zwyciężczyni: Charlotte Flair

Następnie Dasha Fuentes rozmawiała z Danielem Bryanem odnośnie jego walki z Rusevem, która wkrótce się odbędzie. Daniel stwierdził, że stawka tego meczu jest bardzo wysoka i zamierza zrobić wszystko, aby wygrać. Bryan przypomniał wszystkim o swoim zwycięstwie nad Big Showem, które miało miejsce kilka lat temu w Baltimore, więc Big Cass nie mógł być dla niego przeszkodą na BackLash.

Xavier Woods vs. Cesaro

Zwycięzca: Cesaro

Po pojedynku członkowie The Bar świętowali zwycięstwo, natomiast Big E oraz Kofi Kingston sprawdzali, czy nic groźnego nie stało się z Xavierem Woodsem.

Renee Young przeprowadziła wywiad z mistrzem WWE AJ Stylesem przypominając, że Shinsuke Nakamura nie skończył z nim jeszcze. AJ stwierdził, że zniżył się do poziomu Nakamury, ale nie zamierza walczyć w ten sposób, jednak jeśli znowu zostanie zmuszony do tego, to nie zawaha się zwłaszcza, gdy na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski. Na zakończenie dodał, że Nakamura może być królem niskich ciosów, ale to jest dom zbudowany przez AJ’a!

Na zapleczu obecni są SmackDown Tag Team Champions The Bludgeon Brothers. Panowie stwierdzili, że pojawiają się na SmackDown tylko po, to aby ludzie zaczęli się bawić nimi oraz ich zabawkami.

Becky Lynch vs. Mandy Rose

Zwyciężczyni: Mandy Rose

Czas na kolejny pojedynek z udziałem Daniela Bryana.

MITB Qualifying Match: Daniel Bryan vs. Rusev

Zwycięzca: Rusev

Po pojedynku Rusev oraz Aiden English wyśmiewali się z pobitego Daniela Bryana, który siedząc na środku ringu trzymał się za żebra i tym akcentem zakończyliśmy kolejny odcinek niebieskiej tygodniówki.

Czy SmackDown Live przebiło Monday Night RAW?