Ostatni odcinek SmackDown był #1205 wydaniem niebieskiej tygodniówki w historii. Poniżej znajdziecie opis najważniejszych wydarzeń z gali. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Pierwszym segmentem SmackDown była inicjacja Solo Sikoa’y jako oficjalnego członka The Bloodline. Po tym, jeden z braci Uso zerwał z obecnego tam Zayna koszulkę The Bloodline po to, aby dać mu nową, dedykowaną koszulkę. Zayn oficjalnie dołączył do rodziny i uznał swojego Tribal Chief,

Non Title Match

Liv Morgan def. Lacey Evans (8:44)

Po walce, Liv zdewastowała swoją rywalkę, atakując ją kendo stick’iem. Położyła ona swoją rywalkę na stole i wykonała atak z trzeciej liny.

Tag Team Match

The New Day def. Maximum Male Models (3:18)

Singles Match

Braun Strowman def. Otis (w/Chad Gable) (5:45)

Drew McIntyre wyzwał do walki Karriona Krossa do walki z Strap Match’u. Gdy Kross pojawił się w ringu, między panami doszło do bójki, w której przeważał Drew. Do akcji wkroczyła Scarlett, która najpierw próbowała powstrzymać Szkota ogniem, a potem wykonała low blow.

Singles Match

Raquel Rodriguez def. Dakota Kai (w/Bayley & IYO SKY) (2:01)

W trakcie walki, Bayley nieczysto przeszkadzała Raquel. Na pomoc Rodriguez przybyła Shotzi, która zaatakowała Bayley, a po walce razem z Raquel wyczyściła ring, wyrzucając z niego rywalki.

WWE RAW Tag Team Title / WWE SmackDown Tag Team Title Match

The Usos (w/Sami Zayn & Solo Sikoa) (c) def. The Brawling Brutes (w/Sheamus) (14:10)

Jak podobało wam się to SmackDown? Dajcie znać!