Ostatni odcinek SmackDown był #1196 wydaniem niebieskiej tygodniówki i zarazem przedostatnim przed SummerSlam. Poniżej znajdziecie spis najważniejszych wydarzeń z gali.

SmackDown otworzyła Stephanie McMahon, która wraz z całym WWE Universe podziękowała Vince’owi McMahon’owi za wszystkie lata sprawowania pieczy nad WWE. Cała arena skandowała „Thank You Vince”

 

Happy Corbin brutalnie zaatakował siedzącego przy stole komentatorskim Pat’a McAfee. Bójka przeniosła się na zaplecze, lecz Pat szybko wrócił na arenę i w ringu oznajmił, iż na SummerSlam pokaże Boom Ass Corbinowi gdzie jego miejsce.

 

Już trzeci tydzień z rzędu Aliyah oczekiwała na swoją walkę z Lacey Evans. Ta weszła do ringu, jednak oczywiście nie była zadowolona ze sposobu w jaki przyjęto ją na arenie. Lacey rzecz jasna skrytykowała fanów za ich zachowanie, mówiąc, że nie doceniają swojej narodowej bohaterki. Po swoim krótkim promo, zaatakowała Aliyah i wróciła na zaplecze.

 

Singles Match

Ludwig Kaiser (w/Gunther) def. Shinsuke Nakamura (9:30)

Kaiserowi w nieczystym zwycięstwie pomógł obecny przy ringu Gunther.

Tag Team Match

The Viking Raiders def. Jinder Mahal & Shanky (1:30)

Vikingowie wygrali przez count out, a po walce zaatakować ich chcieli członkowie New Day, którzy współkomentowali tę walkę. Erik i Ivar uciekli jednak na backstage.

 

Singles Match

Raquel Rodriguez def. Sonya Deville (3:40)

Po walce Sonya wygłosiła krótkie, usprawiedliwiające jej porażkę promo, w trakcie którego zaatakowała ją sprowokowana Ronda Rousey.

 

Sheamus wyzwał Drew Mcintyre’a do Irish Donnybrok Matchu, który został oficjalnie zatwierdzony przez Adama Pierce’a. Drew jednak przeciął swoim mieczem jednej z kijów, który Sheamus trzymał w ręce i Irlandczyk stchórzył.

Six Man Tag Team Match

Madcap Moss & The Street Profits def. Theory & The Usos by DQ (17:00)

W trakcie pojedynku, Theory wystawił braci Uso unikając zmiany. Usos zaatakowali Theory’ego i powalili go poza ringiem. Gdy Mr. MITB wrócił do walki, zaatakował Mossa walizką doprowadzając do dyskwalifikacji. Gdy po pojedynku wciąż okładał swojego rywala walizką, na arenie ku uciesze fanów niespodziewanie pojawił się Brock Lesnar, który wykonał na Theory’m F5 i wielokrotnie wyprowadził atak walizką.

Jesteście zadowoleni z przebiegu SD? Dajcie znać!